Водії маленьких автомобілів - великі нахаби Автор: lesya · Опубліковано: 27.03.2012 22:39 · Розділ: Авто-мото

Цими днями співробітники компанії Newspoll вирішили з'ясувати, водії яких автомобілів є нахабнішими. З цією метою фахівці компанії провели спеціальне дослідження, в якому взяло участь близько чотирьох тисяч австралійських автолюбителів.

В результаті проведеного опитування виявилося, що водії невеликих за розмірами автомобілів, переважно жінки, набагато більше схильні до агресії та грубості на дорогах.

Спеціалісти компанії Newspoll опитали 3740 водіїв, яким виповнилося 18 років. І майже половина водіїв невеликих автомобілів (46%) зізналася, що зазвичай поводять себе на дорозі нахабно. Водночас серед водіїв великих автомобілів нахаб виявилася лише одна третина. Окрім того, фахівці з’ясували, що жінки більшою мірою схильні проявляти агресію на дорогах, хоча водять вони нітрохи не гірше.

"Нам вдалося з'ясувати, що водії маленьких автомобілів набагато частіше демонструють агресивну манеру водіння.

"Під «агресивним водінням» слід розуміти такі речі як, приміром, їзда з мінімальною дистанцією до автомобіля, який рухається попереду, або ж словесні перепалки з власниками сусідніх по потоку авто, і навіть демонстрація непристойних жестів", - прокоментував отримані результати директор напрямку корпоративних зв'язків однієї із страхових компаній AMMI Девід Скапінкер. Так, образливі слова викрикують майже 60% власників малогабаритних автомобілів, а 23% таких водіїв зазвичай не витримують дистанції.

Психологи пояснюють це явище тим, що агресивною та нахабною поведінкою водії хочуть компенсувати малий розмір авто. Окрім того, невеликі автомобілі через відносно невисокі ціни зазвичай вибирають молоді люди, у яких недостатньо водійського досвіду, що й позначається на манері їхнього водіння.

Джерело: http://www.selectornews.com

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.