Реклама з участю Гітлера шокувала увесь світ Автор: lesya · Опубліковано: 26.03.2012 23:06 · Розділ: Події у світі

На одному з турецьких телеканалів транслюють рекламу, яка викликала обурення євреїв з усього світу. А все тому, що у звичайній, здавалося б, рекламі шампуню використано документальний запис із зображенням Адольфа Гітлера.

Так, в центрі рекламного ролика зображено Гітлера, який, надміру жестикулюючи, закликає глядачів купувати «стовідсотково чоловічий шампунь Bio-man».

«Навіщо користуватися жіночими шампунями, якщо існує стовідсотково чоловічий шампунь? Справжньому чоловіку він просто необхідний!» - говорить у ролику диктатор, повідомляючи назву товару.

Реклама одразу ж не сподобалася представникам єврейських організацій Туреччини, які попросили зняти ролик з ефіру, вважаючи абсолютно неприйнятним використання образу Гітлера, який, за їхніми словами, є найяскравішим прикладом жорстокості та дикості. Представники американської правозахисної організації, яка веде боротьбу проти антисемітизму та інших форм нетерпимості стосовно євреїв, також висловили свій протест.

І справді, постать Гітлера у сучасному сприйнятті досить суперечлива. У переважної більшості вона викликає відразу та ненависть, поряд з якою крокує… цікавість. Так, нещодавно представники влади Польщі оголосили про пошук інвесторів для реставрації "Вовчого лігва" - історичної ставки Гітлера в період з 1941 по 1944 рік. Це місце розташовувалася на території колишньої Східної Пруссії неподалік сучасного польського міста Кентшин Вармінсько-Мазурського воєводства.

У «Вовчому лігві», назва якого апелює до прізвиська Гітлера «Пан вовк» - 80 споруд, а належить воно місцевому лісівничому господарству. Сьогодні руїни відкриті для відвідування, однак через недоступність місцевості туристів тут небагато - сховане лігво в глибокому лісі і шлях до нього пролягає по бездоріжжю.

До речі, охочих взяти колишню ставку нацистського лідера в оренду на сьогоднішній день вже чимало.

Джерело: http://www.pravda.ru/

Інші новини розділу