Берлінський готель запише спів постояльців у душі Автор: lesya · Опубліковано: 26.03.2012 21:04 · Розділ: Цікаві факти

Нещодавно у Берліні з’явився готель, призначений спеціально для меломанів. Це вже другий готель мережі NHow - перший відкрився раніше в Мілані. Готелі цієї мережі славляться своїм різноплановим меню страв та напоїв. Не останню роль у зростанні популярності готелів зіграв і розробник оригінального меню Феррану Адрії, який вважається засновником популярного бренду El Bulli.

Головною ідеєю концепту є готельний бізнес, орієнтований переважно на мандрівних бізнесменів, які звикли до високого рівня комфорту. Готелі пропонують своїм постояльцям надзвичайно якісне обслуговування, яке зможе задовільнити вимоги навіть найпримхливіших відвідувачів. Ось, приміром, у Берлінському готелі мережі спів клієнтів у душі записуватимуть у спеціальній кімнаті звукозапису.

Отож тепер кожен відвідувач берлінського готелю NHow зможе випробувати своє музичне обдарування на практиці. Для цього слід завітати в Guitar Room Service, де вам нададуть музичні інструменти, мікрофон, навушники та підсилювачі звуку – словом, усе необхідне для професійного звукозапису. І все це абсолютно безкоштовно.

Більше того, номери-люкс обладнані спеціальною системою, яка дозволить транслювати ваш спів у душі безпосередньо в кімнату звукозапису.

Окрім такого музичного нововведення, відвідувачі готелю в Берліні зможуть відпочити в сауні, позайматися у фітнес-центрі та при потребі скористатися конференц-залом. А для любителів мистецтва в будівлі готелю постійно проводяться художні виставки та музичні виступи відомих виконавців. Готель розташований у східному порту Спрей.

У берлінському NHow обладнано 304 номери, з яких 25 - Vip-номери, 45 – люкси. Тут є навіть один спеціальний люкс NHow. Меблі в кожному номері унікальні, виготовлені спеціально на замовлення готелю. Інтер’єр кімнат виконано в трьох тонах - рожевому, блакитному та сірому.

Джерело: http://talks.su/

Інші новини розділу