Дівчині витатуювали на обличчі 56 зірок замість трьох Автор: Вікторія · Опубліковано: 18.06.2009 11:18 · Розділ: Життя

Вісімнадцятилітня бельгійка має намір подати скаргу на майстра, який витатуював на лівій стороні її обличчя 56 зірок замість трьох, як вона просила. «Я попросила зробити мені татуювання у вигляді трьох зірочок біля лівого ока, а вийшла з салону з 56 зірками, розсипаними по всій лівій стороні обличчя», — заявила Кімберлі Вламнік.

За її словами, під час сеансу татуювання вона заснула і тому нічого не відчувала. «Я прокинулася, коли він почав робити татуювання на носі, і жахнулася, коли побачила, що він зробив», — говорить Кімберлі. Тепер вона хоче позбавитися від татуювання за допомогою лазера, але ця операція їй коштуватиме декілька тисяч євро.

Фото взяте з сайту kp.ru
Фото взяте з сайту kp.ru

Дівчина має намір подати на майстра скаргу до суду. Сам власник салону татуювання, Руслан Туманянц, що й сам виглядає досить неординарно, у свою чергу, заявляє, що його клієнтка ні хвилини не спала, він її «не гіпнотизував і не давав їй наркотики», вона повністю усвідомлювала те, що відбувається.

<strong>Руслан Туманянц</strong>. Фото взяте з сайту kp.ru
Руслан Туманянц. Фото взяте з сайту kp.ru

За його словами, дівчина злякалася, коли в салон зайшов її батько, і на ходу придумала всю цю історію зі страху перед ним.

Джерело online.ua


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.