Топ-7 можливих воєн майбутнього Автор: lesya · Опубліковано: 23.03.2012 11:20 · Розділ: Життя

Цими днями експерти та політологи, взявши до уваги напружену ситуацію на Близькому сході та наслідки світової фінансової кризи, локальні конфлікти та громадянські війни, вирішили помислити над тим, які війни можуть чекати людство найближчим часом. Спеціалісти виділили сім таких воєн.

Військові дії, за твердженням експертів, можуть розгорнутися на основі так званої антиядерної весни, причиною чого стане ядерна позиція Ірану. І незважаючи на запевнення іранців, буцімто цілі програми виключно мирні, Захід продовжує підозрювати Ісламську Республіку в таємній розробці ядерної зброї. Так чи інакше, війни з Іраном не минути. А розпочнуть її або американці, або ізраїльтяни, або одні й другі разом.

Окрім того, наближається війна між країнами Близького Сходу. І справді, цей регіон дедалі більше нагадує порохову бочку, яка в будь-який момент може вибухнути. Навіть експерти не наважуються пророкувати, де найближчим часом можуть початися війни. Підливає масла у вогонь і те, що в країнах, які звільнилися від диктатури, точиться запекла боротьба за ресурси, яка посилюватиме загальну нестабільність в регіоні.

Ще одним можливим ініціатором війни є Китай, який з кожним днем посилює свої позиції. А противників у нього чимало: це і В'єтнам, і Тайвань, і США, й Індія, і навіть Росія.

Ще один давній осередок напруженості - Корейський півострів, на якому з часів Другої світової війни триває протистояння двох країн та ідеологій. Вагомим аргументом в корейському конфлікті є ядерна зброя, якої вдосталь у Пхеньяна.

Війна може також розгорнутися на руїнах СРСР, адже минулі конфлікти між братніми республіками до цього часу залишилися невирішеними – їх просто-на-просто заморозили.
Головний центр напруженості - Нагорний Карабах, який зробив ворогами Вірменію та Азербайджан. Напружені взаємини між Таджикистаном і Узбекистаном також можуть перерости в збройні конфлікти. Експерти твердять, що після відходу американських військ з Афганістану в Узбекистані та Середній Азії можуть розгорітися революції в дусі «арабської весни».

Конфлікти незалежної Африки. Лише за останніх півстоліття тут зафіксовано 18 великомасштабних громадянських воєн, більше сотні військових переворотів, 11 випадків геноциду та масового політичного терору. Головним джерелом масштабних конфліктів експерти вважають повстання туарегів – кочового племені, яке роками бореться за створення власної держави. Тривожить експертів і боротьба туарегів за уранові родовища, яка може всерйоз нашкодити стратегічним інтересам Китаю і багатьох західних держав.

І, нарешті, Третя світова війна, яку свого часу пророкувала знаменита болгарська ясновидиця Ванга. Вона планувала цю війну на 2008 рік. За словами експертів, Третя світова війна обов’язково буде коаліційною. Вона повинна торкнутися більшої частини населення світу, охопивши практично всі континенти, океани та моря. Триватиме вона від 6-7 до 25-30 років.

Джерело: http://www.topnews.ru

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.