Небезпечний колір: у США 14 юристів у помаранчевих сорочках одночасно втратили роботу Автор: lesya · Опубліковано: 22.03.2012 23:49 · Розділ: Події у світі

Цими днями у США 14 юристів одночасно втратили роботу через те, що з’явилися в офісі в помаранчевих сорочках.

Так, керівництво адвокатської контори Elizabeth R. Wellborn, P.A. з Форт-Лодердейла, штат Флорида, звільнило з роботи 14 співробітників з досить-таки оригінальної причини: всі ці люди прийшли на роботу в помаранчевих сорочках.

Цей вельми курйозний інцидент одразу ж привернув увагу зарубіжних ЗМІ, що цілком зрозуміло, адже звільнення адвокатів – ще один прояв дискримінації.

Колишні співробітники адвокатської контори стверджують, що одягли сорочки одного кольору тільки через те, що планували разом відпочити після роботи. Однак начальство з якихось причин розцінило їхній зовнішній вигляд як масову акцію протесту проти методів керівництва фірмою. Цей випадок особливо цікавий тим, що Флориду, яка славиться виробництвом апельсинового соку на експорт, часто називають "Сонячним штатом", а помаранчевий колір, найпомітніший людському оку, використовують в цілях безпеки на виробництві.

Окрім того, з тканин помаранчевої барви шиють роби для дорожніх робітників та ув'язнених.

Звільнені робітники стверджують, що на підприємстві не було прийнято дрес-коду, який би забороняв помаранчеве вбрання.

Більше того, ситуація і справді склалася парадоксальна: згідно з американським законодавством, керівництво компанії не має права звільняти співробітників навіть тоді, коли вони б і справді одягли вбрання помаранчевого кольору на знак протесту.

До речі, за словами психологів, помаранчевий колір в одязі є ознакою енергійності та яскравості людського характеру. Окрім того, фахівці кольоротерапії впевнені, що саме помаранчевий допомагає зарядитися енергією, додає бадьорості та просто піднімає настрій. Однак, очевидно, співробітникам американської контори він настрій навряд чи підняв.

Помаранчевий колір вважається священним у буддизмі, тому його частенько вибирають люди, схильні до «миру в цілому світі». Це колір запеклих противників насильства.

Психологи також рекомендують носити помаранчеве вбрання людям, які не впевнені в собі та які прагнуть досягти успіху. Цей колір зможе довести світові, що ви людина цілеспрямована та енергійна.

Джерело: http://www.newsru.co.il

Інші новини розділу