У Словенії виготовили найбільше морозиво в світі Автор: Вікторія · Опубліковано: 18.06.2009 10:38 · Розділ: Цікаві факти

Жарка літня погода й прагнення прохолоди, мабуть, стали головними стимулами для жителів словенського міста, Люблянськ, в приготуванні найбільшого морозива в світі. За це досягнення вони планують потрапити до Книги рекордів Гінеса.

Оскільки Люблянськ є найбільшим виробником молочної продукції в Словенії, інгредієнти на гігантське морозиво зібрати було нескладно. Десерт, завдовжки 35 метрів, символізує 35-ліття з дня заснування компанії - одного з найбільших виробників молока в цій країні.

Стіл з величезним солодким рекордсменом встановили просто в центрі міста, і поласувати ним після презентації, змогли всі охочі. На створення морозива було витрачено 60 кг сухого льоду та 20 літрів рідкого азоту. При цьому, для встановлення рекорду знадобився спеціальний охолоджуючий пристрій, який протягом 5 годин збирали 40 чоловік. Втім, старання були не марні: як говорять організатори, морозива-гіганта вистачило на цілих 2000 порцій.

Джерело newsland.ru


Інші новини розділу