У рекламі Hyundai знявся знаменитий гіпнотизер Автор: lesya · Опубліковано: 22.03.2012 09:47 · Розділ: Авто-мото

Фото з сайту rotate.com.ua
Фото з сайту rotate.com.ua

Компанія Hyundai знову здивувала споживачів, щоправда, на цей раз не автомобільними новинками, а… рекламою. Так, у новій рекламі автомобіля Hyundai i30 знявся відомий британський гіпнотизер на ім’я Пітер Пауерс (Peter Powers). За даними порталу PSFK, спеціально для реклами Пауерс записав відеоролик тривалістю 15 хвилин, який вводить людину у стан гіпнозу.

Для того, щоб переглянути ролик та увійти в стан гіпнозу, необхідно дивитися рекламу Hyundai i30 в повноекранному режимі та в навушниках. Слід подбати і про те, щоб вас від перегляду нічого не відволікало. Переглядаючи відео, слід дивитися гіпнотизерові безпосередньо в очі, виконуючи при цьому всі команди та копіюючи дії Пауерса. Більша частина рекламного ролика присвячена введенню Пауерсом глядача в стан гіпнозу. Знаменитий британський гіпнотизер говорить глядачам закривати та відкривати очі. В результаті, коли на екрані з'являється зображення автомобіля Hyundai i30, глядачі "закохуватимуться" в автомобіль, і це почуття посилюватиметься з кожним клацанням пальців Пітера Пауерса.

Для наочної демонстрації дієвості техніки гіпнотизера вирішено було записати відеоролик-тизер, де Пауерс намагався загіпнотизувати трьох дівчат. Слідуючи командам Пітера, дівчата несподівано для себе та оточуючих починали гладити й цілувати автомобіль.

Зауважимо також, що ця реклама Hyundai - далеко не перший випадок незвичайного підходу голландських рекламників до цього бренду. Так, у серпні минулого року вони випустили оригінальний рекламний ролик автомобіля моделі Hyundai Veloster з одними дверима з лівого боку та двома з правого. Саме така асиметричність у розміщенні дверей дозволила дівчині вилізти із заднього сидіння, обдуривши цим самим "стару з косою", та залишитися живою. Щоправда, цей ролик керівництво Hyundai для ефіру не затвердило, повважавши його "надто шокуючим". Тому ролик можна було переглянути виключно в Інтернеті.

Джерело: http://lenta.ru/

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.