Кіт врятував життя свого господаря Автор: Вікторія · Опубліковано: 18.06.2009 10:02 · Розділ: Цікаві факти

Томі, кіт 50-літнього Гарі Рошейзона, подзвонив в службу порятунку, коли його господар впав з інвалідного крісла внаслідок мікроінсульту і не зміг підвестися.

На постраждалому був надітий спеціальний браслет, що відправляє повідомлення в службу 911 одним натисненням кнопки, але він не міг ним скористатися. Також йому було не під силу дотягнутися до дроту кисневої подушки, який теж був оснащений спеціальним засобом для зв'язку.

Коли рятувальники прибули на місце події, то знайшли кота, що лежав поряд з телефоном, а в іншій кімнаті - його безпорадного господаря. Як пізніше з'ясувалося, Гарі спеціально навчав кота натискати на телефоні кнопку прямого дзвінка в службу 911, але він не розраховував, що кіт дійсно зможе це зробити.

«Це здається надприродним!» - заявив поліцейський, Патрік Догерті, що прибув на місце події. За його словами, спочатку в диспетчерську поступив дзвінок, але в трубці мовчали. Диспетчер вирішила передзвонити, проте відповіді не отримала. На адресу, з якої був здійснений дзвінок, виїхали рятувальники.

Господар тварини вважає, що кіт врятував йому життя. «Мой кот - настоящий герой.», - сказав Гарі Рошейзон.

Історія з Гарі та Томі – вже не перший випадок, коли домашні тварини викликають службу 911.

Джерело: ilonacat.ru

Інші новини розділу