Удосконалено формулу, яка пророкує розлучення знаменитостей Автор: lesya · Опубліковано: 16.03.2012 23:40 · Розділ: Цікаві факти

Ще в 2006 році два наукових журналіста - Гарт Сандей і Джон Тірні - вивели формулу, яка дозволяє вирахувати можливість розпаду або ж рівень міцності зіркових шлюбів. Тоді рівняння складалося з наступних змінних: порівняльної популярності чоловіка і дружини, їхнього віку, тривалості періоду залицяння, наявності або ж відсутності попередніх шлюбів, і, нарешті, з фактору секс-символа. Останню змінну слід вираховувати наступним чином: набрати в «Гуглі» ім'я жінки, поглянути на п'ять верхніх посилань та підрахувати, скільки там є портретів зірки у відвертих нарядах.

Тірні твердить, що за п’ять років свого існування теорія неодноразово підтвердилася на практиці. Так, формула 2006 року правильно передбачила розлучення Демі Мур і Ештона Катчера, Памели Андерсон та Кіда Рока, Брітні Спірс і Кевіна Федерлайна. Згідно із формулою, Уїлл Сміт і Джада Пінкетт навряд чи будуть разом до 15-річчя свого весілля, яке припадає на грудень 2012 року; і хоча пара поки що не розлучилася, у світській хроніці повно чуток про майбутнє розлучення. Разом з цим, збулися й позитивніші прогнози: Бен Аффлек та Дженніфер Гарнер, Метт Деймон і Люсіана Барросо до сих пір разом.

А цими днями учені удосконалили своє рівняння. Рівень популярності тієї чи іншої зірки вони вираховують наступним чином: кількість згадувань у The New York Times слід поділити на кількість згадувань в таблоїді The National Enquirer.

"Це суттєво підвищило точність, - говорить Гарт. - Виявляється, важлива не сама слава, а характер цієї слави. Слава в жовтій пресі прирікає шлюб на невдачу". Приміром, Кеті Холмс згадується в The New York Times вдвічі частіше, ніж в The National Enquirer. "Високий коефіцієнт NYT/ENQ дає можливість зрозуміти, чому в Челсі Клінтон і Кейт Міддлтон шансів на щасливий шлюб більше, ніж у сестер Кардашьян", - пояснив Гарт.

За словами журналістів, головне – це слава дружини. Гарт і Джон також зовсім відмовилися від кількох змінних: кількості попередніх шлюбів та різниці у віці між подружжям. Таким чином, серед нових змінних - "таблоїдна слава" дружини, сукупний вік подружжя (молоді пари розлучаються частіше), тривалість періоду залицяння (чим швидше одружуються, тим швидше розлучаються) і вищезгаданий "фактор секс-символа".

За прогнозами журналістів, не менше 15 років триватимуть шлюби принца Вільяма і Кейт Міддлтон, Харрісон Форд і Каліста Флокхарт, Марка Мезвінскі і Челсі Клінтон, а також Джей-Зета і Бейонсе Ноулз. "Інші, ймовірно, розлучаться між 5-ою і 15-ю річницею весілля", - відзначає автор.

Джерело: http://inopressa.ru/

Інші новини розділу