На пляжі Криму з ... паспортом Автор: Вікторія · Опубліковано: 17.06.2009 15:56 · Розділ: Суспільство

Муніципальні органи Євпаторії повідомили, що в місті нараховується 73 пляжі, три з них – комунальні. Місцеві жителі при пред'явленні паспорта або його копії можуть безкоштовно пройти на будь-які пляжі, окрім тих, що належать санаторно-курортним установам.

Зараз майже всі пляжі Євпаторії відкриті. «Вхід безкоштовний, але гроші беруться за послуги. Тобто, треба заплатити за ногомийку, душ, туалет. Це коштує від 3-4 гривень», – повідомив один з працівників відділу курортів та туризму. Якщо людина хоче взяти напрокат шезлонг або тапчан – це окрема послуга, за яку потрібно платити окремо.

У Ялті не змогли уточнити загальну кількість пляжів, відзначивши при цьому, що за рішенням сесії виконкому міськради «доступ на пляжі – безкоштовний». Платити доводиться тільки за пляжні послуги.

В Алушті 50 пляжів, з них 2 – комунальні. За рішенням місцевої влади плата стягується за користування пляжним інвентарем. Всі вони вже відкриті. В міській зоні Феодосії розташовано 39 пляжів. «Рішенням сесії ухвалено, що вхід на пляж – безкоштовний, гроші беруться за душ, лежак, знову ж таки, за додаткові послуги», – додали у відділі курортів та туризму.

Джерело segodnya.ua


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.