Вчені знайшли ліки від расизму Автор: lesya · Опубліковано: 14.03.2012 22:10 · Розділ: Краса і здоров'я

Нещодавно вченим вдалося встановити вельми цікавий факт. Вивчаючи вплив одного популярного препарату, спеціалісти встановили, що він може стати ліками від расизму. Так, в результаті дослідження, проведеного нещодавно групою вчених з Оксфордського університету, виявилося, що ліки для пониженого тиску пропранолол можуть вилікувати і від... расизму.

В процесі дослідження фахівці встановили, що ті люди, які приймають пропранолол, набирають значно нижчу кількість балів при проходженні стандартних тестів на виявлення рівня расизму.

В дослідженні вчених взяло участь 36 осіб - чоловіків і жінок різного віку, які є представниками європеоїдної раси. Всіх учасників експерименту фахівці поділили на дві групи. Одній групі піддослідних давали пропранолол, решта ж учасників вживала плацебо.

Після прийому відповідних препаратів піддослідним з двох груп демонстрували фотографії чорних та білих людей. Піддослідні повинні були співвіднести обличчя зі знімків з певними словами, такими як "радість", "біль", "жах". І виявилося, що у тих осіб, які приймали ліки, рівень прояву так званого підсвідомого расизму значно знизився.

Раніше вчені довели, що в переважній більшості випадків расизм - це страх перед чимось незрозумілим, незвіданим та незнайомим. Препарат пропранолол приписують для пониження тиску. Він понижує тиск за рахунок зниження частоти пульсу та застосовується при таких хворобах, як стенокардія та при нерівномірному серцебитті. Побічний ефект прийому цього препарату - зниження емоційної реакції на якісь події та зниження рівня страху.

Джерело: http://www.mignews.com

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.