Незабаром з'являться презервативи для підвищення потенції Автор: lesya · Опубліковано: 14.03.2012 19:03 · Розділ: Краса і здоров'я

Британські спеціалісти представили світові цікавий та, без сумніву, корисний винахід - презервативи, які підвищують потенцію. Випуском незвичайних контрацептивів, розроблених спеціалістами компанії Futura Medical PLC, займатиметься компанія SSL International, власністю якої є всесвітньо відомий бренд Durex.

Презерватив посилюватиме ерекцію (фото з сайту blog.i.ua)
Презерватив посилюватиме ерекцію (фото з сайту blog.i.ua)

Нові контрацептиви (називатимуться вони CSD500) оброблені спеціальним гелем з високим вмістом нітрогліцерину. Однією з функцій, які виконує нітрогліцерин потрапивши до організму людини, є, як відомо, розширення судин. За словами розробників, нітрогліцериновий гель, всмоктуючись через шкіру чоловічого статевого органу, покращує приплив крові до нього, тим самим підсилюючи ерекцію.

Окрім того фахівці пояснили, що, на відміну від "Віагри", презервативи CSD500 не призначені для лікування еректильної дисфункції. Вони скоріше покликані покращувати ерекцію лише безпосередньо під час статевого акту з їх використанням.

За словами глави компанії Futura Medical PLC Джеймса Бердера (James Barder), еректильна дисфункція, як правило, спостерігається у чоловіків старшого віку. Натомість ослаблення ерекції, особливо при використанні презервативів, нерідко зустрічається і в молодих чоловіків. Отож розробник таким чином охопить ширше коло споживачів.

Стало також відомо, що представники компанії Futura мають намір отримати схвалення наглядових органів на випуск презервативів з нітрогліцерином вже найближчим часом. І, якщо все складеться добре, презервативи CSD500 з'являться на прилавках британських аптек та супермаркетів вже зовсім скоро.

Джерело: http://obozrevatel.com/

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.