На зміну сурогатним матерям прийде вагітний андроїд Автор: lesya · Опубліковано: 14.03.2012 11:21 · Розділ: Нові технології

Нещодавно спеціалісти американської компанії Gaumard Scientific, яка займається виготовленням імплантатів, представили світові свій новий винахід - "вагітного андроїда". У манекена на ім'я Ноель - зовнішність привабливої жінки 30-ти років та цілком реальні людські параметри.

У відповідь на запитання, що ж спонукало фахівців розпочати роботи над створенням такого незвичайного винаходу, керівник проекту професор Кім Джонг-Хван привів дані статистики Інституту репродукції людини. Згідно із нею у США щороку при пологах гине більше дев'яноста тисяч жінок. І що найосновніше: більшість із них можна було б врятувати, якби не той факт, що лікарі - як правило молоді – допускають безліч помилок, розгублюються у випадках раптових ускладнень. Недосвідченим акушерам та гінекологам не вистачає практики, і для для вирішення цієї проблеми спеціалісти створили Ноель. Медики отримали унікальну можливість досхочу тренуватися, не остерігаючись смерті пацієнтки.

В утробі мами-робота живе штучний плід, який є точною копією дитини, яка ось-ось має з'явитися на світ.

У відповідний час немовля, як і належить, "проситься" на світ з маминого живота. Робот настільки наближений до реальності, що лікарі часто забувають, що перед ними – не справжня жінка, а андроїд. І в Ноель, і в немовляти є пульс і дихання. Штучна шкіра, яка вкриває їхні тіла, може міняти температуру та колір від ніжно рожевого до синюшного - вірної ознаки того, що щось пішло не так. Ноель та малюк можуть видавати звуки, які копіюють людські, неодмінно присутні в родовій палаті.

Пологи можуть бути передчасними або ж складними, з неправильним положенням плоду. А все завдяки спеціальному програмному забезпеченню в голові Ноель. У ній закладено варіанти різних родових ситуацій, і кожного разу Ноель веде себе по-різному. Спеціалісти подбали і про настрій породіллі: "матуся" може бути веселою або сумною, переляканою чи сонною - словом, як у звичайному житті. Поки що фахівці не розкривають принципу роботи програми та деталей її розробки.

А в одному зі своїх інтерв'ю професор Кім заявив, що незабаром робот зможе народити дитину. Так, значна кількість з різних причин не може виносити плід і вагітність трагічно обривається. І незабаром фахівці зможуть запропонувати їм в якості інкубатора, скажімо, утробу Ноель. За твердженням спеціалістів, це надійніше, ніж користуватися послугами сурогатних матерів.

Джерело: http://www.medpulse.ru/

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.