Канадська студентка харчується бензином Автор: lesya · Опубліковано: 12.03.2012 20:31 · Розділ: Події у світі

20-річна мешканка Онтаріо страждає дивною та рідкісною залежністю: дівчина і дня не може прожити без вживання в їжу бензину. Молода дівчина на ім’я Шеннон, якій нещодавно виповнилося 20, мешкає в місті Велланд. Прізвище дівчини на прохання сім’ї не розголошують. За її ж словами, Шеннон не може прожити й кількох годин без вживання горючої суміші.

Протягом кількох років дівчина щодня випиває не менше 12 чайних ложок бензину. За приблизними підрахунками, протягом цілого року Шеннон вживає до кількох літрів чистого нафтопродукту.

«Бензин є кисло-солодким на смак, і я не можу жити без нього», - говорить дівчина. «Спершу він нагадував мені дуже гострий соус, який злегка обпалює горло. Я відчуваю пощипування, а далі моє горло починає горіти І незважаючи на те, що мені боляче, саме завдяки цьому я почуваюся добре. Зазвичай я зберігаю каністри з бензином у себе вдома під раковиною, однак останнім часом стан мій настільки погіршився, що, коли я виходжу з дому, мені доводиться брати з собою в пластиковій пляшці хоча б трішки пального.

Дівчина п'є бензин (фото з сайту medikforum.ru)
Дівчина п'є бензин (фото з сайту medikforum.ru)

Як правило, Шеннон обмежується тим, що облизує кришку від каністри з бензином. Однак набагато більше їй подобається пити прямо з каністри: "Я відгвинчую кришку і жадібно вдихаю випари".

Дізнавшись про таку дивну пристрасть дочки, батьки Шеннон були вкрай стурбовані. Вони побоялися боротися з залежністю дівчини самостійно, вирішивши звернутися за кваліфікованою допомогою медиків.

Однак, за словами представників Департаменту охорони здоров'я Нью-Йорка, які слідкують за станом здоров’я с Шеннон, лікарям до цих пір не вдалося встановити причини цієї рідкісної залежності дівчини від токсичного продукту.

До речі, на сьогоднішній день Шеннон не єдина особа, яка страждає рідкісною залежністю від неїстівних речей. Так, маленька Наталі Хайхерст, мешканка американського штату Індіана, обожнює їсти камені та палиці. А шматки цегли для неї – взагалі делікатес. Одного разу вона навіть з'їла лампочку, що змусило батьків дівчинки терміново звернутися до лікарів. І сьогодні за тим, щоб Наталі не з'їла чогось смертельно небезпечного, цілодобово стежать мати, батько та її старший брат Андрій.

Джерело: http://www.lifenews.ru

Інші новини розділу