Facebook познайомив американку з дружиною її ж чоловіка Автор: lesya · Опубліковано: 12.03.2012 16:27 · Розділ: Суспільство

Цими днями в американському штаті Вашингтон стався курйозний випадок, у якому знову фігурує найзнаменитіша соціальна мережа Facebook. Так, зовсім недавно дві користувачки соціальної мережі цілком випадково з'ясували, що одружені з одним і тим же чоловіком. А виявити жінкам такий неприємний факт вдалося завдяки опції "Ви можете їх знати", яка допомагає користувачам мережі відшукати всіх можливих знайомих.

Так, 41-річний співробітник виправного закладу на ім’я Алан Л. О'Ніл (Alan L. O'Neill), до цього часу відомий як Алан Фалк (Fulk), виявився двічі одруженим. За результатами проведеного слідства, вперше чоловік одружився ще в 2001 році. Однак з першою жінкою спільне життя не склалося, і через вісім років - у 2009 році - вони з дружиною перестали жити разом, при цьому офіційно не розлучившись. Однак це не завадило чоловікові одружитися вдруге, попередньо змінивши прізвище.

Брехню О'Ніла розкрила перша жінка, відшукавши другу в розділі Facebook "Ви можете їх знати". Перейшовши за цим посиланням, вона побачила в альбомі незнайомої жінки весільні фотографії, на яких нареченим був… її чоловік.

Обурена дружина одразу ж зателефонувала матері свого чоловіка, бажаючи з'ясувати, як таке могло статися. Зрозумівши свою помилку, О'Ніл через деякий час і сам завітав до своєї першої дружини, попросивши її нікому нічого не розповідати та пообіцявши при цьому негайно ж залагодити всі проблеми з документами. Однак дружина номер один донесла на чоловіка в поліцію.

Така кумедна історія закінчилася трохи сумно, принаймні для чоловіка: 8 березня, якраз на Міжнародний жіночий день, О'Нілу пред'явили звинувачення в двоєженстві, після чого його відправили в адміністративну відпустку. Чоловік зобов'язаний з'явитися до суду на першу ж вимогу. І якщо чоловіка визнають винним, йому загрожує до року тюремного ув'язнення.

До речі, це вже не перший такий випадок. Так, трохи раніше поліція штату Мічиган заарештувала чоловіка, якого звинуватили в багатоженстві. 34-річний Річард Леон Бартон родом з міста Гранд-Репідс, не отримавши офіційного розлучення з Адрін Кварто, одружився знову. Тепер чоловікові загрожує до 4 років ув’язнення та штраф розміром п'ять тисяч доларів.

Джерело: http://www.svadba-tul54.ru http://lenta.ru/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.