Усаму бен Ладена видала його ревнива дружина Автор: lesya · Опубліковано: 12.03.2012 13:33 · Розділ: Суспільство

Те, що багатоженство має чимало мінусів, яскраво простежується на прикладі всесвітньо відомого терориста Усами бен Ладена. Так, за даними Daily Mail, місце, де переховувався терорист, скоріше за все, розкрила американцям одна з його дружин. Про це повідомив колишній високопоставлений офіцер спецслужб Пакистану, який розслідував вбивство терориста номер 1.

Виявляється, що інформацію про триповерховий будинок, розташований в Абботтабаді, де й мешкав Усама бен Ладен з трьома дружинами та дітьми, американському спецназу дала четверта і найстарша з шести дружин ватажка Аль-Каїди, громадянка Саудівської Аравії на ім’я Хайрам Сабер, мати як мінімум п'яти його синів. У 2008 році вона захотіла возз'єднатися зі своїм чоловіком, однак у нього на той час була інша фаворитка, наймолодша шоста дружина йеменка Амаль Ахмед Абдель-Фатах аль-Сада, з якою він і мешкав у Абботтабаді.

Дружина Усами (фото з сайту politichanka.livejournal.com)
Дружина Усами (фото з сайту politichanka.livejournal.com)

Приїзд Хайрам в Абботтабад у березні минулого року внесло зміни в розмірене життя Усами бен Ладена. Дві інші дружини терориста разом з його сином Халідом, якому тоді виповнилося 24, запідозрили щось неладне. Халід, якого вбили, коли він захищав батька, неодноразово запитував Хайрам, які істинні причини її приїзду. Одного разу жінка не витримала численних запитань і відповіла, що повернулася до Усами після тривалої розлуки для того, щоб виконати свій останній обов'язок перед чоловіком. І коли Халід розповів це батькові, зауваживши, що, скоріше за все, вона має намір зрадити його, той після довгої паузи спокійно відповів: «Нехай і так. Обов’язок дружини - полегшити біль та страждання чоловіка».

За словами офіцера, 54-річний Усама бен Ладен останнім часом серйозно хворів, втратив волю до боротьби та понад усе хотів померти. А з поста лідера терористичної організації Аль-Каїди його змістили ще в 2003 році в результаті безкровного перевороту.

Сенсаційна версія вбивства Усами бен Ладена базується в основному на протоколах допитів дружин терориста. Так, з них видно, що Амаль відкрито звинувачувала Сабер у зраді. І головна причина, яка штовхнула найстаршу дружину на зраду, - це ніякий не подружній обов'язок, а елементарні ревнощі, які Хайрам відчувала до щасливішої дружини.

Джерело: http://kp.ru/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.