Найкращі бюсти українських знаменитостей Автор: lesya · Опубліковано: 10.03.2012 19:22 · Розділ: Цікаві факти

Нещодавно українські журналісти провели спеціальне дослідження, в рамках якого вирішили з’ясувати, в кого з зірок вітчизняного та російського шоубізу найкращі груди. Для цього фахівці ретельно вивчили та проаналізували найвідвертіші фотографії прекрасних представниць російського та українського шоу-бізнесу, в кінцевому результаті склавши рейтинги найвідоміших силіконових та найвідоміших натуральних бюстів.

В результаті проведеного дослідження виявилося, що в переважній більшості представниці українського шоу-бізнесу всіляко намагаються уникнути косметологічних операцій, надаючи перевагу природній красі та привабливості. Цілком протилежна ситуація із зірковими мешканками Росії. І справа тут не лише у прагненні росіянок виглядати ефектно та неперевершено – вже сама специфіка російського шоу-бізнесу буквально змушує прекрасну половину людства наповнювати груди силіконом. Однак експерти знайшли вихід з цієї ситуації: складаючи рейтинги, вони брали до уваги натуральні груди українських знаменитостей та силіконові груди російських зірок.

Рейтинг найвідоміших силіконових бюстів виглядає наступним чином: на третьому місці розташувалася Маша Малиновська, відома модель та телеведуча, мешканка столиці та просто силіконова красуня, тіло якої неодноразово зазнавало змін внаслідок пластичних операцій. Другою стала Анна Семенович, екс-учасниця групи «Блестящие», силіконові груди якої приковують погляди чи не кожного представника сильної половини людства. І, нарешті, першість у силіконовому рейтингу дісталася телеведучій Лєрі Кудрявцевій, бюстом якої можна регулярно любуватися з телеекранів.

Анна Семенович (фото з сайту newsliga.ru)
Анна Семенович (фото з сайту newsliga.ru)

Що ж стосується натуральних принад українських зірок, то тут третьою стала Віра Брежнєва, екс-солістка групи «ВІА Гра». У ній, за твердженням фахівців, гармонійно поєдналися і красиве обличчя, і довершене тіло, і пишний бюст. На другому місці рейтингу опинився бюст Юлії Бардаш, якій спеціалісти пророкують велике майбутнє. До речі, цими днями Юлія Бардаш виклала у своєму Twitter’і ексклюзивне еротичне фото, на якому її груди майже повністю оголені. А на першому місці опинився натуральний бюст української моделі, співачки та зірки Playboy Даші Астаф'євої.

Джерело: http://www.rtkorr.com/

Інші новини розділу