Чого очікують українські жінки від 8 березня Автор: lesya · Опубліковано: 07.03.2012 22:17 · Розділ: Суспільство

Напередодні 8 березня спеціалісти вирішили дізнатися, чого очікують українські жінки від свята. І з’ясувалося, що кожна п'ята українська жінка не чекає подарунків. Водночас лише 9% чоловіків зізналися, що нічого не купуватимуть жінкам в цей день. Разом з цим вдалося дізнатися, на яку суму в середньому очікують отримати подарунок жінки - це 182 грн.

Цього року святкувати Міжнародний жіночий день планує близько 86% українців. Відповідне опитування проводилося соціологічною групою "Рейтинг".

Даруйте жінкам квіти (фото з сайту about-ukraine.com)
Даруйте жінкам квіти (фото з сайту about-ukraine.com)

Осіб, які не бажають відзначати свято, найбільше серед людей похилого віку та пенсіонерів (28%), мешканців Західної України (26%), прихильників "Свободи" (26%) та мешканців сільських місцевостей (19%). Та разом з цим переважна більшість українців (91%) не підтримують ідею скасування свята 8 березня, «за» проголосувало лише 5%, не змогли дати відповіді на це запитання 4% респондентів.

42% жінок та 52% чоловіків вважають, що першою з 8-м березня слід привітати дружину або ж кохану жінку. 36% жінок і 32% чоловіків вітатимуть першою маму, близько 2% - тещу. І лише для 18% жінок і 12% чоловіків не має значення, кого чоловіки привітають першою.

Отож виходить, що чоловіків, які хотіли би привітати першими своїх дружин, на цілих 10% більше, ніж жінок, які хочуть, щоб саме їх привітали першими. Тому соціологи твердять, що дружини набагато частіше ставлять маму на перше місце, ніж чоловіки, на противагу поширеній в суспільстві думці.

Також з’ясувалося, що першою вітають маму мешканці міст, південних регіонів країни та молоді люди, а дружину або ж кохану жінку – мешканці центральних і західних регіонів та люди середнього віку.

46% жінок і 41% чоловіків вважають, що готувати святковий сніданок повинні чоловіки, 25% опитаних полюбляють готувати в цей день разом.

Не обійшли соціологи увагою і питання сексу на 8 березня. 36% чоловіків та 32% жінок назвали секс на 8 березня невід’ємним атрибутом свята. 31% чоловіків та 41% жінок висловили цілком протилежну думку.

Результати дослідження доводять, що секс для українських чоловіків є важливішим, ніж для жінок, а особливо 8 березня.

Жінки в середньому очікують на подарунок в сумі 182 гривень, тоді як чоловіки в середньому розраховують витратити 290 гривень. 21% українських жінок навіть не надіються, що їхні чоловіки щось їм подарують, в той час як лише 9% опитаних представників сильної статі зізналися в тому, що нічого не купуватимуть.

Джерело: http://www.segodnya.ua/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.