У Німеччині відкрили магазин одягу для неонацистів Brevik Автор: lesya · Опубліковано: 07.03.2012 20:15 · Розділ: Події у світі

Цими днями у Німеччині в місті Хемніц відкрився магазин одягу з вельми зухвалою назвою – Brevik. У магазині продають одяг марки Thor Steinar, яка користується особливою популярністю серед неонацистів. І зараз представники влади шукають якихось законних методів для того, щоб закрити торгівельну точку, назва якої співзвучна з іменем норвезького терориста Андерса Брейвіка.

Відкриття магазину зі скандальною назвою викликало різку критику лівих активістів, які вже цілий тиждень закидають вивіску фарбою та проводять поруч зі входом до магазину мітинги. За словами представника міської ради Хемніца Катерини Улеманн, існування магазину з такою назвою "абсолютно неприйнятне".

"Ми вже встигли зв'язатися з орендарями та докладемо усіх зусиль для того, щоб цей магазин якомога швидше був закритий", - додала Улеманн.

Представники влади федеральної землі Саксонія, де знаходиться Хемніц, вже зібрали спеціальний комітет, члени якого повинні обговорити законні підстави, на основі яких можна буде закрити магазин. Рішення повинні оголосити вже найближчим часом.

Виникли проблеми і з власником будівлі, який нічого не підозрював про відкриття магазину з такою двозначною назвою. Тепер власник орендованої торговельної площі має намір судитися з орендарями.

Однак представники модного бренду заявили, що назвали торгову точку не на честь терориста, а на честь норвезького міста Бревік, розташованого на відстані 160 кілометрів від Осло. Brevik - це 13-а філія мережі магазинів, які торгують маркою Thor Steinar.

У даному контексті нагадаємо, що Андерс Брейвік 22 липня минулого року влаштував подвійний теракт в Норвегії. Спершу в центрі Осло неподалік уряду вибухнув автомобіль, начинений вибухівкою, в результаті чого загинуло близько 8 осіб. А через декілька годин зловмисник розпочав стрілянину в молодіжному політичному таборі правлячої Робочої партії на острові Утой, під час якої загинуло 69 осіб.

Брейвіка звинувачують за статтею "тероризм та терористична діяльність", йому загрожує понад 20 років тюремного ув’язнення. Терорист зізнався у вбивстві 77 осіб, однак не розкаявся та відмовився визнавати себе злочинцем. За його словами, стрілянина на острові була просто необхідна для порятунку Норвегії та Європи від мусульманської експансії.

Интернет-магазин викимарт - товары для вашего авто.

Джерело: http://www.pravda.ru

Інші новини розділу