Чого не слід дарувати жінкам на 8 березня Автор: lesya · Опубліковано: 07.03.2012 18:11 · Розділ: Цікаві факти

Напередодні Міжнародного жіночого дня соціологи вирішили допомогти чоловікам, дізнавшись, які подарунки дратують представниць прекрасної статі. В результаті виявилося, що жінки в переважній більшості ненавидять дешеві прикраси, різного роду сувеніри та продукцію з інтим-магазинів.

Так, на першому місці цього антирейтингу опинилася дешева біжутерія. Більше половини респонденток зізналися, що ні за що на світі не хотіли б отримати такий подарунок. "Я люблю прикраси, в тім числі і якісну біжутерію. Найчастіше прикраси мені дарували близькі люди, які добре знають мій смак", - таке пояснення прозвучало з уст більшості учасниць опитування.

На другому місці рейтингу небажаних подарунків опинилася продукція інтим-магазинів. Більше 40 відсотків жінок назвали такі подарунки вульгарними. Майже такій самій кількості жінок не сподобається екстрім у вигляді стрибка з парашутом.

На третьому місці розташувалися дешеві сувеніри, які навряд чи комусь сподобаються. 38 відсотків жінок заявили, що всілякі брелоки та статуетки лише "дратують та засмічують простір".

Значна кількість жінок не бажають отримати в подарунок предмети кухонного начиння чи побутову техніку. Найбільшу відразу каструлі і сувеніри викликають у молодих жінок у віці від 25 до 34 років.

Чоловікам, вибираючи подарунок коханій жінці, варто врахувати наступні дані: мереживна білизна не подобається 13% опитаних. Окрім того, абонемент у фітнес-клуб чи сертифікат на SPA-процедури жінка може сприйняти як натяк на якесь незадоволення її зовнішністю.

Сертифікат на подарунки теж навряд чи стане хорошим вибором. Згідно з результатами опитування, в якому взяло участь 1600 представниць прекрасної статі, 11 відсотків жінок можуть подумати, що ви недостатньо уважні або ж у вас зовсім відсутня фантазія. І лише 5% жінок сподобається будь-який подарунок.

Минулого року жінкам не подобалися домашні тварини, спортивний інвентар та м'які іграшки - вони обирали парфуми, квіти та якісні прикраси. Значна кількість жінок позитивно сприймали мобільні телефони та цікаві книги. А деяким подобалися походи в ресторан або театр чи романтична вечеря при свічках.

Джерело: http://news4k.com

Інші новини розділу