У Філадельфії відкриється музей піци Автор: lesya · Опубліковано: 07.03.2012 00:45 · Розділ: Цікаві факти

Стало відомо, що вже найближчим часом у Філадельфії відкриється ще один оригінальний музей - музей піци. Основним експонатом музейної виставки стане колекція Брайана Дуайера, в якій зібрані пам'ятні речі, пов'язані з цим продуктом харчування.

Так, навесні цього року в одному з районів Філадельфії відкриється музей під назвою Pizza Brain. Свою колекцію Дуайер збирав протягом тривалого часу. І що цікаво: саме завдяки цій колекції Дуайер потрапив до Книги рекордів Гіннеса.

«Я ще давно говорив собі: знахідки буду демонструвати в піцерії, - розпові Дуайер. – Спершу я гадав, що одразу ж після відкриття я сміливо заявлю світові, що в моїх руках знаходиться найбільша колекція пам'ятних речей, пов'язаних з піцою. Найбільша на Східному Узбережжі або ж навіть у цілій Америці. Однак друзі порадили мені перевірити, хто насправді є власником найбільшої колекції таких речей. Однак пошуки нічого не дали, що мене вкрай здивувало та, чого гріха таїти, втішило. Я негайно вирішив зв'язатися з представниками Книги рекордів Гіннеса, і вже зовсім скоро моє ім’я потрапило на її сторінки».

Після такого успіху Дуайер вирішив відкрити власний музей піци. Його обладнають в одній із будівель XIX століття, одразу ж по завершенню її реставрації. Приміщення для музею Брайан Дуайер придбав разом з партнерами Райаном Андерсоном і Джо Хантером, а знаходиться воно у Фіштауне.

«Те, що ніхто досі не зробив цього, не лише дивно, але й кумедно, - зізнався любитель піци. - Сьогодні існує безліч музеїв, присвячених численним продуктам харчування: гірчиці, китайській локшині тощо. Я думаю, що ніхто раніше не додумався відкрити музей піци тільки через те, що ця ідея занадто очевидна», - додав на завершення засновник музею.

Джерело: http://www.aif.ru/food/

Інші новини розділу