У Лондоні винесли вирок у справі вбивства чаклуна Автор: lesya · Опубліковано: 06.03.2012 18:33 · Розділ: Кримінал

Цими днями Еріка Бікубу та його дружину Магалі Баму до 30 та 25 років тюремного ув'язнення за вбивство підлітка, якого подружжя підозрювало в чаклунстві. Вбитого 15-річного брата Магалі Крісті було знайдено у ванні в квартирі сестри на сході Лондона ще на Різдво 2010 року.

За словами судді Девіда Пейджета, вбивство мало садистський характер, оскільки жертву піддавали тривалим фізичним та психологічним тортурам. Пейджет прийняв до уваги те, що в Еріка були пошкодження мозку, однак не звільнив його від відповідальності.

Подружжя виганятиме духів з ув'язнених (фото з сайту news.21.by)
Подружжя виганятиме духів з ув'язнених (фото з сайту news.21.by)

За словами свідків, неповнолітнього Крісті піддавали тортурам з метою вигнання з нього диявола. Для цього подружжя використовувало ножі, палиці, металеві прути, молоток та зубило. Підліток благав їх дозволити йому безболісно померти.

Крісті разом з братами приїхали погостювати до Еріка та Магалі на Різдво, однак вже на другий день Бікубу добре відлупцював усіх трьох, звинувативши їх у тому, що вони принесли з собою в дім "кіндокі" або ж чаклунство.

Далі всю увагу вони зосередили на Крісті. Подружжя було переконане, що саме він зачаклував свого двоюрідного брата. Однак той ніяк не зізнавався в чаклунстві, за що його піддали найжорстокішим тортурам з метою вигнання нечистих духів. Слідству так і не вдалося з’ясувати, чи юнака втопили, чи він сам вирішив звести рахунки з життям.

Адвокати намагалися переконати присяжних, що Бікубу діяв у стані запаморочення, продемонструвавши скановані знімки головного мозку чоловіка, на яких зафіксовані пухлини. Ймовірно, вони могли вплинути на його стан. Однак присяжні одразу ж відкинули ці доводи, як і спробу адвокатів Баму довести, що вона діяла з примусу.

"Жорстокість стосовно дітей у будь-якій формі, в тім числі й у формі ритуалів з екзорцизму чи вигнання нечистої сили, є тяжким злочином, який засуджується представниками всіх віросповідань та культур", - підкреслив представник поліції Террі Шарп.

До речі, близькі підлітка простили його вбивць, бажаючи відновити мир у сім'ї та повернути її до нормального життя, і висловили сподівання, що смерть Крісті стане поштовхом до усвідомлення гіркої долі дітей, яких звинувачують у чаклунстві або ж одержимості злими духами, та допоможе справі захисту прав дітей.

Джерело: http://news.siteua.org

Інші новини розділу