В Іспанії показали статую Пегаса, виготовлену зі смартфонів Автор: lesya · Опубліковано: 06.03.2012 16:17 · Розділ: Нові технології

Цими днями на Конгресі мобільного зв'язку, який пройшов у Іспанії, була виставлена незвичайна статуя крилатого коня.

Так, у Барселоні (Іспанія) на всесвітньому конгресі мобільного зв'язку 2012 року було представлено унікальну статую знаменитого міфічного крилатого коня Пегаса. ЇЇ основна особливість в тому, що виготовлена вона повністю зі смартфонів.

Зауважимо також, що Всесвітній конгрес мобільного зв'язку відіграє важливу роль у сфері мобільного зв'язку та комунікаційних технологій як для професіоналів та фахівців загалом, так і для кожного користувача зокрема. В цьогорічному конгресі взяло участь понад 1400 компаній з різних куточків світу. На міжнародній виставці мобільного зв'язку демонструвалися нові досягнення в цій галузі: різного роду новітні пристрої та технології.

Кульмінаційним моментом цієї «мобільної» виставки стало урочисте відкриття статуї крилатого коня, створеної спеціалістами китайської компанії Huawei. Статуя повністю виготовлена зі смартфонів виробництва цієї компанії.

На створення дивовижної статуї китайські дизайнери витратили 3500 смартфонів. Висота статуї сягає шести метрів, а довжина – п’яти.

За словами творців крилатого коня зі смартфонів, їхнє творіння - це чудовий рекламний хід для привернення уваги громадськості до новинок технологій мобільного зв'язку. І справді, всім відвідувачам конгресу мобільного зв'язку незвичайна статуя припала до вподоби: кожен намагався хоча б раз сфотографуватися біля неї. Дійсно, статуя, виготовлена з китайських смартфонів, стала справжньою окрасою виставки 2012 року.

За словами представників компанії Huawei, на створення Пегаса зі смартфонів моделі Ascend D Quad втратили в цілому близько 720 годин, однак недарма: і розробники, і численна публіка залишилися дуже задоволеними цим творінням.

Нагадаємо також, що якихось декілька років тому компанія Huawei була зовсім невідома користувачам. Однак сьогодні вона стала досить популярною. Серед її найзнаменитіших розробок - телефон Huawei Ascend D Quad, який працює на своєму власному чотириядерному процесорі.

Джерело: http://infuture.ru

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.