Маленького Барака Обаму виховував гей-трансвестит Автор: lesya · Опубліковано: 06.03.2012 10:36 · Розділ: Цікаві факти

Цими днями стало відомо, що свого часу маленького Барака Обаму, теперішнього президента США, виховував трансвестит нетрадиційної орієнтації. За даними газети The Jakarta Globe, це було в той час, коли Обама з матір'ю та вітчимом мешкали в Індонезії.

Більше того, американським журналістам вдалося відшукати в Індонезії колишнього вихователя президента США Барака Обами. Сьогодні трансвеститу на ім'я Еві виповнилося 66 років. Чоловік заледве зводить кінці з кінцями, найбільше хвилюючись з приводу того, що йому доводиться приховувати від оточуючих своє справжнє я.

Журналісти дізналися, що Еві почав працювати у матері Обами в 1969 році, коли сім’я мешкала в Індонезії. У чоловіка були неабиякі кулінарні здібності, отож спершу він виконував роль кухаря, а вже зовсім скоро до його обов'язків увійшов і догляд за 8-річним Бараком. До речі, тоді хлопчака всі називали "Баррі".

Еві розповів, як відводив та зустрічав Обаму після школи.

Частенько увечері трансвестит переодягався в жіночий одяг та вирушав на прогулянку. Однак, за словами Еві, маленький Обама ні разу не бачив його в такому непристойному вигляді. "Він був ще занадто маленький. І я ніколи не допускав того, щоб він бачив мене в жіночому одязі. Однак кілька разів він таки спіймав мене на гарячому - коли я нишком брав губну помаду його матері", - розповів Еві.

Коли ж сім'я Обами покинула Індонезію, Еві спершу переїхав жити до свого бойфренда. Однак через три роки їхні взаємини до краю зіпсувалися, і вихователь президента змушений був податися в секс-індустрію. "Я намагався знайти роботу покоївки, але мене ніхто не брав. А мені треба було грошей, щоб купити продукти, одяг та оплатити помешкання", - пригадав Еві.

Однак після жахливого інциденту, який трапився з ним та його друзями-трансвеститами, Еві почав приховувати свою сутність. А сталося ось що: одного разу солдати жорстоко побили геїв, після чого тіло одного з них виловили в каналі…

Отож Еві зовсім відмовився від суконь, замінивши їх мішкуватими джинсами та білою футболкою. Живе колишня няня президента в одній із халуп Джакарти, Заробляючи на прожиття тим, що збирає для прання брудну білизну.

Чоловік також пригадав, як вперше дізнався, що його колишній вихованець став президентом США і однією з найвпливовіших осіб на планеті. "Що тут говорити: я не вірив своїм очам. І тепер, коли хтось називає мене сволотою, я можу сказати їм одне: "Але ж я був нянею президента Сполучених Штатів", - говорить Еві.

До речі, Білий дім відмовився давати коментарі з приводу вихователя Барака Обами.

Джерело: http://www.mignews.com

Інші новини розділу