В Іспанії відкрився перший спортзал для нудистів Автор: lesya · Опубліковано: 05.03.2012 16:33 · Розділ: Спорт

На що тільки не підуть власники різноманітних закладів для залучення нових відвідувачів? Напевне, на все. Ось і Іспанія не стала винятком. У зв’язку з економічною кризою, тут, як і в усьому світі, дедалі менше людей стало ходити в ресторани, салони краси та навіть спортивні зали. Однак опускати руки і скаржитися на долю – не найкращий вихід з цієї ситуації.

І винахідлива іспанка, власниця спортзалу «Easy Gym» у містечку Arrigorriaga, провінція Біскайя, тому яскравий приклад: жінка вирішила відкрити групи заняття фітнесом та йоги для нудистів.

І хоча сама власниця клубу Мерч Ласека (Merche Lasec) до нудизму ставиться упереджено, все ж, коли справа дійшла до закриття спортзалу через його нерентабельність, вона наважилася на такий екстраоригінальний крок.

Незадовго до відкриття спортзалу фахівці провели спеціальне дослідження, в рамках якого з’ясували, що в провінції вже є декілька басейнів, у яких дозволено плавати в оголеному вигляді. Та й у цілій Іспанії чимало пляжів для відпочинку нудистів.

Більше того, у сусідньому містечку Сопелана нудисти щороку бігають наввипередки. Ініціативу створення клубу підтримав і Майте Вікунья, президент Асоціації нудистів країни Басків. За його словами, в регіоні є близько 12 пляжів, де можна відпочивати та купатися в оголеному вигляді.

Зрозуміло, що такий сміливий крок одразу ж викликав суперечливу реакцію в суспільстві. Приміром, скептики твердять, що заняття спортом голяка – річ надто негігієнічна. Всупереч таким висловлюванням, власниця спортзалу впевнена, що з питанням гігієни тут все в порядку: кожному відвідувачу видають гігієнічні рушники, які можна застелити на тренажер.

Зауважимо також, що з перших днів роботи закладу Мерче Ласеку чекало велике розчарування: на перше тренування прийшло всього чотири особи. Однак з кожним днем кількість відвідувачів невпинно росла, і сьогодні від бажаючих позайматися «голим» фітнесом нема відбою.

Незадовго після відкриття тренажерного залу тут було відкрито і клас йоги для нудистів.

Джерело: http://skuky.net /http://tsn.ua/

Інші новини розділу

 • Як підготуватися до походу в басейн

  Як підготуватися до походу в басейн · Jane Holiday · 10.07.2017 13:00

  Плавання вважається одним із самих приємних способів кардіонавантаження. Воно дозволяє досягти найрізноманітніших результатів: підвищити пружність шкіри та тонус м'язів, відновити втомлені зв’язки після фізичних навантажень, натренувати серцевий м'яз і відчути себе здоровим. Якщо ви ще не пробували ходити в басейн, але вирішили розпочати, то ця стаття саме для вас.


 • Як правильно стрибати на скакалці

  Як правильно стрибати на скакалці · lesya · 13.11.2016 14:31

  На думку багатьох, стрибки через скакалку - це дитяча забава, залишена в дитинстві, не належить до серйозних тренувань. Та скептикам варто знати, що вправи зі скакалкою, особливо в поєднанні з бігом, плаванням, їздою на велосипеді, забезпечують чудове кардіо-навантаження. Та при цьому важливо розуміти, як правильно використовувати цей фітнес-інструмент.


 • Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні

  Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні · Марина Левицкая · 29.10.2016 18:53

  Навіщо їхати в Куршавель, коли у нас є власний гірськолижний курорт Буковель? Звичайно, можна відпочивати і там, і там. Але в своїх Карпатах треба побувати обов'язково: розчарування не буде точно.


 • Катання на роликах: всі "за" і "проти"

  Катання на роликах: всі "за" і "проти" · Марина Левицкая · 28.06.2016 21:25

  Сьогодні все більше сучасних людей обирають активний відпочинок на свіжому повітрі. Катання на роликах - найулюбленіший спосіб проведення вільного часу як серед молоді, так і серед дорослих.


 • Як віддати дитину на футбол?

  Як віддати дитину на футбол? · Марина Левицкая · 12.06.2016 18:09

  Футбол – улюблена гра мільйонів хлопчаків, яка розвиває фізичні дані, розумові та комунікаційні здібності, загартовує характер та вчить думати, грати в команді та взаємодіяти з іншими гравцями.