10 аномальних місць на Землі Автор: lesya · Опубліковано: 05.03.2012 10:41 · Розділ: Цікаві факти

Таємниця Бермудського трикутника вабить своєю нерозгаданістю уже протягом тривалого часу. Однак не лише Бермудський трикутник оповитий таємницями - на Землі існує багато аномальних місць.

1. Цікавим, без сумніву, місцем є зона Прейзера, розташована в штаті Каліфорнія в місті Санта-Крус. Дивні речі тут відбуваються з компасом: на висоті одного метра від землі він точно показує сторони світу, та варто опустити пристрій нижче, як стрілка миттєво змінить своє положення на 180 градусів.

2. Сирійські срібні колодязі пустельного містечка Ресоф змусять розгубитися кожного вченого. Вода в цих колодязях вже давно вичерпалася, а їхньої глибини точно ніхто не знає. Зі срібними колодязями відбуваються дивні речі: якщо на ніч опустити в колодязь на мотузці відро брудної та навіть зацвілої води, до ранку вона стає кришталево чистою і смачною.

3. Піднявшись на вершину гори Джебель-Накуг, яка знаходиться на березі Червоного моря, можна почути, як пісок «стогне» під ногами. Причину цього явища вченим з’ясувати не вдається.

4. Цікавим та не зовсім зрозумілим місцем є ворота Тонга в Полінезії, які являють собою п'ятиметрові кам'яні блоки, складені буквою «П». Кожен такий блок важить більше сорока тонн, а брили оброблялися десь у 200-х роках до нашої ери.

5. В танзанійському селі Летолі ще в 1977 році палеонтологам вдалося розкопати людські сліди, залишені там 4 млн. років тому. Здавалося б, що тут аномального? А те, що в той час предки людини просто не могли залишити таких слідів.

6. Робозеро. Ця таємнича місцевість у серпні 1668 вразила ченців Кирило-Білозерського монастиря. Над озером літала вогненна куля, діаметр якої сягав 40 аршин. Куля випускала промені на поверхню водойми, міняючи яскравість, розміри та напрям польоту.

Робозеро (фото з сайту liveinternet.ru)
Робозеро (фото з сайту liveinternet.ru)

7. Об'єкт Брузале, розташований на півночі Вільнюса. На галявині серед високих ялин є дві «плями», діаметр яких складає по три метра. В одній із цих плям виразно відчувається висхідний енергетичний потік, в іншій нисхідний.

8. Синя гора заввишки 293 м у Волгоградській області якимось дивним чином притягує до себе грозові хмари та розряди блискавок, визначає самопочуття людей та впливає на поведінку тварин. Частенько тут ламаються двигуни автомобілів та вертольотів, які проїжджають чи пролітають мимо.

9. В Китайській провінції Сичуань є лощина Хейчжу, сумнозвісна тим, що тут щороку безслідно зникають люди. А спеціальні прилади зафіксували там спонтанні отруйні випари, які просочуються із земних тріщин.

10. На острові Барсакальмес, розташованому в північно-західній частині Аральського моря, відбуваються дивні події, зумовлені змінами нормального ходу фізичного Часу. Так, подейкують, що в недалекому минулому втікачі, які пробули на острові всього декілька років, поверталися до своїх рідних… десятиліття по тому.

Джерело: http://mainfun.ru

Інші новини розділу