Як та коли втрачають невинність у різних країнах світу Автор: lesya · Опубліковано: 02.03.2012 13:31 · Розділ: Цікаві факти

Ні для кого не секрет, що звичай зберігати невинність до першої шлюбної ночі вже давно відійшов у минуле. Однак у різних країнах світу молодь по-різному ставиться до цього моменту.

Втратити невинність по-американськи. За статистикою, половина американок розлучаються з невинністю на задньому сидінні авто свого бойфренда. Ранньому початку дорослого життя сприяє і той факт, що права на водіння автомобілем у США отримують в 16, а не в 18, як, приміром, на Україні.

Американки люблять автомобілі
Американки люблять автомобілі

По-німецьки. Юні мешканки Німеччини цінують не місце та обставини, а, як виявилося, час. Так, за даними опитування, кожна четверта фройляйн вступає в доросле життя в жовтні – якраз в розгар пивного фестивалю Октобер-фесту.

По-чеськи. А чехи для цієї справи обирають не жовтень, а тепле літо. Близько 45% чеських підлітків вступають в перший інтимний контакт під час літніх канікул, десь на лоні природи чи в літніх таборах.

По-латиноамериканськи. В країнах Латинської Америки все залежить від того, до яких верств суспільства належить підліток. Заможні громадяни дуже пильно стежать за моральним вихованням дівчат, в результаті чого дівчата з середніх та вищих класів допускають інтимний контакт лише тоді, коли все наближається до весілля. Натомість бідніші латиноамериканці до інтиму ставляться простіше: незайманість вони втрачають вдома в одного із закоханих, в парках, а іноді навіть на сходах багатоповерхових будинків.

По-французьки. Французькі підлітки прощаються з невинністю, як не дивно, пізніше за своїх європейських ровесників. 40% молодих людей займаються сексом вдома в одного із закоханих, а 20%... у кінотеатрах. Так-так, останній ряд - не лише для поцілунків, але й для інтимніших справ. До речі, найчастіше ініціатором першого сексу у Франції стає дівчина.

По-англійськи. Юні британці прощаються з невинністю не вдома, а на різних курортах, в екскурсійних поїздках, походах чи літніх таборах. Хто зна, можливо, справа тут у надто манірному вихованні чи ще у чомусь, але факт залишається фактом: секс вдома не приваблює молодих мешканців Сполученого Королівства.

По-італійськи. Незважаючи на спекотний клімат, гарячі італійські дівчата – особи досить скромні та серйозні.
У 65% випадків дівчата втрачали незайманість, переконавшись у щирості почуттів юнака та готуючись до весілля.

В Індії все відбувається після одруження
В Індії все відбувається після одруження

По-індійськи. Індія є тією країною, в якій і сьогодні дуже суворо ставляться до дошлюбного статевого життя, тому молоді люди змушені чекати офіційного одруження. Все відбувається, зрозуміло, в подружньому ліжку, як правило, в будинку батьків однієї зі сторін.

По-українськи. У 25% випадків дівчата втрачають невинність вдома, за відсутності батьків. 35% пізнають доросле життя в гуртожитках вузів, а 10% - у квартирах друзів.

Джерело: http://women.uo

Інші новини розділу