Наркотуризм в Іспанії процвітає Автор: kseniya_www · Опубліковано: 01.03.2012 16:15 · Розділ: Суспільство

Економічна ситуація в Іспанії штовхає іспанську молодь на незаконні заробітки. Як заявляють правоохоронні органи, сильно збільшилися випадки перевезення наркотиків туристами. Наприклад, таким чином, молода пара Кармела Леон і Гумерсиндо Диес насолоджувалися Карибським морем в Домініканській Республіці. Через тиждень вони повернулися на свою батьківщину в Іспанію, і тоді в їх валізах митниця служба під подвійним дном виявила 7 кілограмів кокаїну.

Через декілька місяців в містечку Ронда Національна поліція затримала 28 підозрюваних, які зізналися, що були організаторами подорожі молодожонів.

Як вважає слідство - це стало вже звичайною схемою наркомафії. Молодь, яка погоджується на перевезення наркотиків навіть точно не знає чим ризикує. Наприклад, більшість людей, які погоджуються на такий заробіток вважають, що у разі упіймання ризикують лише відбуттям покарання у власній країні. У реальності більше двох тисяч іспанців відбувають покарання у в'язницях різних країн світу, 80 затримань пов'язаний з наркотиками.

Більше того, деяких таких кур'єрів наркоторговці спеціально здають правоохоронним органам в якості відволікаючого маневру, щоб в цей час переправити іншим маршрутом набагато більшу партію наркотиків. Страждають також і родичі іноземних ув'язнених, оскільки часто їм дзвонять адвокати або інші особи і надають свої послуги із звільнення за певну плату. Часто такому здирству грошей немає кінця.

Та і змінити вирок, винесень іншою державою навіть за гроші часто нереально, особливо якщо країна в якій знаходиться ув'язнений недемократична. Наприклад, іспанець на ім'я Альфонсо Гарсиа провів у в'язниці в Ірані 15 років. Там він отримав 70 ударів хлистом і був засуджений до розстрілу у виправній колонії Ghezel Hesal. Тільки у 2006 році іспанська влада добилася його звільнення в процесі довгих переговорів, в яких взяли участь МВС і МЗС обох країн, Інтерпол, а також сама виправна установа.

Джерело: http://tur-spain.com/articles/article-8/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.