В Аргентині відкрилася школа супергероїв Автор: lesya · Опубліковано: 29.02.2012 23:46 · Розділ: Події у світі

Цими днями в Аргентині відкрилася школа супергероїв. Все почалося ще декілька років тому: в передмістях Буенос-Айреса з'явився свій власний супергерой. Спершу він носив звичайнісінький костюм та маску, які до того ж виготовив власними руками. А сьогодні захисник слабких і пригноблених пішов ще далі, ставши схожим на справжнього Робокопа. Він патрулює вулиці на мотоциклі, а ось зовсім недавно ще й відкрив власну школу супергероїв.

Чоловік називає себе Менганно, що в перекладі означає «хтось». Мета аргентинського супергероя - здійснювати прості добрі справи щодня.

Менганно хоче довести оточуючим, що є ще люди, здатні чинити добрі справи, та переконати всіх, що поруч завжди є людина, готова допомогти в скрутну хвилину. Менганно говорить: «Я не наділений якимись надприродними здібностями, і я не божевільний. Просто я хочу показати людям, що можна жити трохи інакше, хочу «заразити» оточуючих бажанням стати кращими».

З цієї причини чоловік і відкрив свою школу супергероїв, про яку, до речі, мріяв уже дуже давно. Учнями школи є хлопці, яких приводять сюди батьки. Останні впевнені, що таких людей, як Менганно, має бути більше, оскільки він викладає дітям ті цінності, про які в сучасному суспільстві майже зовсім забули.

На курсі супергероїв дітей та підлітків навчають поводитися з вогнегасником, запам'ятовувати номери швидкої допомоги та поліції. Тут їм також розповідають, як вони можуть допомогти людям, наводячи для прикладу різні життєві ситуації, вчать, як потрібно вести себе в разі виникнення певних життєвих труднощів. Після закінчення курсу Менганно влаштовує для своїх учнів своєрідне свято, на якому хлопці можуть дещо розслабитися – досхочу поговорити та посміятися. До речі, для випускників школи супергероїв існує і спеціальна урочиста клятва, у якій вони дають обітницю допомагати людям.

І що найцікавіше: аргентинський Робокоп ніколи не показує свого обличчя. Він лише розповів журналістам, що є бізнесменом. І, скоріше за все, його клієнти ще не готові прийняти його в образі супергероя. Тому, щоб їх не втратити, Менганно здійснює благородні вчинки в масці,.

Джерело: http://www.infomaniya.ru

Інші новини розділу