Google заплатить мільйон доларів за злом браузера Chrome Автор: lesya · Опубліковано: 29.02.2012 21:12 · Розділ: Нові технології

Стало відомо, що на конференції з питань комп'ютерної безпеки CanSecWest, яка відбудеться 7-9 березня цього року в канадському Ванкувері, корпорація Google проведе змагання Pwnium з пошуку вразливостей у браузері Chrome.

У даному контексті зауважимо, що браузер Chrome на сьогоднішній день користується великою популярністю серед користувачів Інтернету. Його частка на світовому ринку становить близько 30 відсотків.

Компанія готова заплатити за уразливості в браузері (фото з сайту soft2soft.ru)
Компанія готова заплатити за уразливості в браузері (фото з сайту soft2soft.ru)

Що ж стосується змагань, то сумарний призовий фонд може скласти до $ 1 млн. Повідомляється, що ці гроші поділять на винагороди розміром $ 60, $ 40 і $ 20 тис. А роздаватимуть їх залежно від того, який метод учасники змагання використовуватимуть для обходу захисту.

Призи в розмірі $ 60 тис. пообіцяли тим учасникам, які зможуть отримати несанкціонований доступ до комп'ютера під управлінням операційної системи Windows 7 через огріхи безпосередньо в браузері Chrome. Учасники змагання, які зможуть зламати систему через уразливість в Chrome та сторонньому програмному забезпеченні (приміром, у самій системі Windows 7), зможуть отримати приз розміром $ 40 тис. Нагороди в $ 20 тис. дістануться тим, хто покаже можливість використання Chrome для експлуатації огріхів у сторонньому програмному забезпеченні. Окрім того, всі переможці конкурсу отримають портативний комп'ютер Chromebook.

За словами представників Google, змагання Pwnium допоможе веб-корпорації виявити потенційно слабкі місця в браузері Chrome та покращити захист браузера, який, за даними StatCounter, на сьогоднішній день є другим за популярністю в світі (після Internet Explorer).

Джерело: http://soft.compulenta.ru/

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.