Жертв трагедії 11 вересня хоронили на сміттєзвалищі Автор: lesya · Опубліковано: 29.02.2012 11:06 · Розділ: Події у світі

Цими днями Пентагон оприлюднив дані, згідно з якими частину останків невпізнаних жертв трагічних подій 11 вересня 2001 року було поховано на сміттєвому звалищі. Так, останки людей, які загинули у Вашингтоні та в штаті Пенсільванія в 2001, що частково не піддавалися ідентифікації, були передані для поховання приватній компанії.

Ці, м’яко кажучи, неприємні факти вдалося з'ясувати під час перевірки роботи військового моргу, розташованого в містечку Довер-Порт в штаті Делавер. Перевірку проводило міністерство оборони країни. До речі, саме в цьому містечку розташована однойменна авіабаза. Власне, сюди й прибувають літаки з трунами вбитих в ході військових дій американських солдатів.

Паралельно з перевіркою, яку проводило міністерство оборони, журналісти видання Washington Post провели незалежне розслідування, в ході якого знайшли свідчення того, що невпізнані останки загиблих кремували та хоронили в кар'єрі, призначеному для звалища сміття. Припинилося це тільки в 2008 році.

А все почалося одразу ж після подій 11 вересня 2001 року, коли декілька фрагментів тіл людей, загиблих в будівлі Пентагону та на борту літака, що впав у місті Шенксвілл в штаті Пенсільванія, так і не вдалося ідентифікувати. Неідентифіковані останки кремували в морзі військової бази, передаючи їх приватній компанії, яка займається утилізацією біомедичних відходів. Уже співробітники цієї компанії кремували останки ще раз, а те, що залишалося після повторної кремації, хоронили на звалищі. Працівники військового моргу в Довер-Порті вважали, що після такої повторної кремації не залишалося нічого.

У даному контексті генерал у відставці Джон Абізаід заявив, що цього ні в якому випадку не повинно було відбуватися.

Теракт у США (фото з сайту uain.us)
Теракт у США (фото з сайту uain.us)

Нагадаємо також, що 11 вересня 2001 року в результаті падіння пасажирського авіалайнера на Пентагон загинули 184 людини. Разом з тим, 40 осіб загинули в катастрофі іншого літака, який впав на поле в штаті Пенсільванія після того, як пасажири вчинили напад на терористів.

Міністр оборони Леон Панетта вважає, що розслідування на базі кинуло світло на слабкості системи командування в морзі Довер-Порт.

У заяві міністр оборони також пообіцяв «сім'ям полеглих героїв, що буде вжито всіх заходів щодо захисту честі та гідності, на які заслуговують їхні близькі».

Джерело: http://news.rambler.ru/

Інші новини розділу