У США злодій намагався заховати телевізор у штанах Автор: lesya · Опубліковано: 03.11.2014 08:02 · Розділ: Кримінал

Цікавий та кумедний випадок стався недавно в американському штаті Міннесота. Тут поліція цими днями заарештувала молодого чоловіка, який намагався винести з магазину телевізор, сховавши його у своїх штанах.

І хоча інцидент стався ще в грудні минулого року, звинувачення в скоєнні злочину 21-річному Еріку Лі Кінгу пред'явили тільки зараз. Повідомлення про це міститься на сторінках видання Pioneer Press.

У заяві про порушення кримінальної справи стверджується, що молодого злочинця з телевізором в штанях затримав поліцейський, який випадково опинився на парковці неподалік торгового центру, де молодий чоловік і намагався вчинити крадіжку.

І виявив порушника поліцейський також випадково: співробітник правоохоронних органів помітив, що чоловік, який прямував з парковки, впустив пакет з цукерками. Поліцейський окликнув чоловіка, однак той не те що не зупинився, а взагалі ніяк не відреагував на окрик.

Після цього співробітник поліції звернув увагу на дивну ходу відвідувача торгового центру, який загубив пакет з солодощами: той ішов, не згинаючи ніг в колінах, човгаючи ступнями та увесь час підтримуючи і поправляючи штани. І коли поліцейський наблизився до Кінга, він побачив, що у молодика за поясом штанів запханий 19-дюймовий телевізор, кабелі, пульт управління та ще й пляшка гальмівної рідини на додачу.

Чоловіка з телевізором в штанях одразу ж заарештували. Чи помістили його під варту, чи випустили на свободу, у виданні не уточнюється. Також не зазначено, коли саме відбудеться судове слухання у справі Еріка Лі Кінга.

А перед цим повідомлялося ще про одного кумедного злочинця, на цей раз уже мешканця штату Флорида. Американець намагався пограбувати банк з власними шортами на голові. Щоправда, у чоловіка нічого не вийшло – його затримали працівники поліції, які приїхали на виклик.

Новые телевизоры с плазменным экраном отлично подымают настроение в доме.

Джерело: http://news.siteua.org

Інші новини розділу