Севастополець встановив новий рекорд України Автор: Вікторія · Опубліковано: 17.06.2009 14:10 · Розділ: Життя

Охоронець з Севастополя, Олег Софяник, який захоплюється екстремальним плаванням, встановив новий рекорд України, пропливши 38 км. з Балаклави до Севастополя за 17 годин. Своє плавання він присвятив 226-літтю міста.

«Это была третья попытка, в прошлом и позапрошлому годах я не смог справиться с течением и ветром, — розповів Олег Олексійович. — Меня сопровождали надувные лодки с моими близкими друзьями. Они держали связь с берегом с помощью мобильного, упакованного в стеклянную банку, чтобы не намочить». Спортсмен стартував о 23.00 і до 15.40 доплив до Севастополя.

«До 10.00 я вже пропливав Херсонський маяк. Потім вітер змінився зі східного на південно-східний, нас почало зносити у відкрите море. Ми відхилилися від курсу на 4—5 км. В тому районі дуже багато дельфінів, вони пустували навколо, але нам не заважали.

Пізніше вітер вщух, і ми змогли наблизитися до Севастопольської бухти. Але тут човен понесло просто на танкер, що якраз виходив з бухти. Мені довелося залізти в човен та допомогти другу гребти, судно пройшло на відстані 10 метрів від нас. Заплив був дуже важким, але я завжди пливу з молитвою».

Тепер Олег готується проплисти 30 км через Босфор.

Джерело horoshienovosti.com.ua


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.