Столові прибори замість фітнесу Автор: lesya · Опубліковано: 28.02.2012 17:02 · Розділ: Краса і здоров'я

Цими днями спеціалісти компанії Firebox представили світові свій новий винахід. Щоправда, актуальність та корисність цього винаходу фахівці ставлять під сумнів, і поки що залишається нез’ясованим питання сфери застосування цього творіння, та, як би там не було, воно має право на життя, особливо у контексті сучасних безглуздих наукових досягнень. Отож якщо ви бажаєте поєднати тренування з прийомами їжі, то у вас тепер з’явилася унікальна можливість зробити це без зайвих клопотів та зусиль. Спеціально для фанатів фітнесу співробітники компанії створили незвичайне столове приладдя, яке дозволить тренувати м’язи рук.

Столові прибори підкачають м'язи
Столові прибори підкачають м'язи

Його основна особливість в тому, що це приладдя вже не є приладдям у звичному сенсі цього слова. Тут більше підійде визначення «столові гантелі», адже виделка та ніж такого столового набору важать по кілограму. А вага ложки складає взагалі 2 кілограми. За словами винахідників цих столових приборів, людина, яка ними користується, двічі подумає перед тим, як з’їсти якісь шкідливі продукти.

На сьогоднішній день столове фітнес-приладдя можна придбати на порталі Firebox.

Однак далеко не всім фахівцям винахід припав до вподоби. Деякі знавці твердять, що подібні столові прибори значно підвищать навантаження на зап'ястя, провокуючи травму, особливо, в разі частого використання. Окрім того, кількість калорій, спалюваних під час таких трапез, невелика – десь 211 калорій за годину інтенсивних занять з виделкою та ножем. Отож виходить, що для того, щоб спалити великий бігмак, треба буде повправлятися біля столу близько шести годин. Та й коштує таке задоволення чимало – близько 140 доларів США за один столовий набір. А скептики взагалі радять придбати за 1 фунт стерлінгів (близько 1,6 долара США) звичайні ложку, виделку та ніж і прив'язати до них по цеглині – так буде значно дешевше та ефективніше.

За словами винахідників, їхнє творіння, яке отримало назву Eat Fit Cutlery, розраховане на «ненажер, які потребують регулярних фізичних навантажень». Разом з тим, розробники попереджають, що їхній товар розрахований на людей з почуттям гумору.

Однак є й такі, кому винахід сподобався. Так, приміром, тренер з фітнесу Ерак Сімссон твердить, що це творіння підвищує обізнаність людей та заклопотаність здоровим способом життя.

Джерело: http://medkarta.com

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.