Німець, втопивши авто, подав на BMW до суду за недостовірну рекламу Автор: lesya · Опубліковано: 27.02.2012 19:52 · Розділ: Авто-мото

Нещодавно один німецький сміливець наважився на досить неординарний крок: молодик звинуватив компанію BMW у створенні недостовірного рекламного ролика. Рекламний ролик присвячений автомобілю BMW моделі x3. І в бажанні довести свою правоту німець навіть дійшов до суду. Інформація про це міститься на сайті суду Оснабрюка.

26-річний Паскаль Р. (Pascal R.) відмовився платити за ремонт машини, яку він зламав, вирішивши втілити в життя популярну рекламу цієї моделі.

Молодик взяв автомобіль BMW x3 напрокат в компанії Sixt. Далі він вирішив відтворити трюки, показані в рекламі, і проїхався на авто по ставку. Зрозуміло, що в двигун потрапила вода, і автомобіль якраз на середині «водного» шляху заглох.

Німець втопив авто в ставку (фото з сайту zr.ru)
Німець втопив авто в ставку (фото з сайту zr.ru)

Компанія Sixt, якій і належав горе-автомобіль, виписала Паскалю рахунок на ремонт авто, однак той відмовився його оплачувати - мовляв, у рекламі показано, що технічні характеристики цієї моделі BMW дозволяють водієві їздити по воді, то в чому тоді його вина?

Врешті-решт працівники компанії не витримали спілкування з нав’язливим та впертим клієнтом і вирішили звернутися до земельного суду в Оснабрюці. Суд прийняв сторону компанії, визнавши дії водія необдуманими та недбалими. Можна було б говорити, що справу німець програв. Але ні.

Виявляється, загальна вартість ремонту автомобіля цієї моделі становить близько десяти тисяч євро, однак компанія Sixt запропонувала молодикові компроміс, зажадавши від клієнта лише чотири тисячі євро за ремонт авто. Добре все обдумавши та вирішивши все-таки не доводити справи до повноцінного судового розгляду, Паскаль Р. пішов на цей компроміс.

Джерело: http://lenta.ru/n

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.