Названо автомобілі з найтоксичнішими салонами Автор: lesya · Опубліковано: 23.02.2012 22:47 · Розділ: Авто-мото

Цими днями американські фахівці назвали автомобілі з найтоксичнішими салонами. Так, спеціалісти компанії HealthyStuff склали рейтинг автомобілів з найбезпечнішими з екологічної точки зору салонами та, навпаки, список автомобілів, салони яких є найбільш токсичними.

Першість дісталася Honda Civic
Першість дісталася Honda Civic

В рамках дослідження експерти проводили спеціальне лабораторне тестування пластикових деталей обробки салонів 204 популярних у США нових автомобілів 2011-2012 років випуску. За підсумками випробувань фахівці склали десятки найкращих та найгірших машин з точки зору токсичності інтер'єрів.

Лідером серед екологічно чистих автомобілів виявилася Honda Civic 2012 модельного року. На першому місці цей автомобіль опинився завдяки відсутності в обробці інтер'єру деталей, виготовлених із сполучень брому та ПВХ. Допоміг у цій справі також і мінімальний вміст важких металів у повітрі, яким дихають як власники авто, так і водії чи пасажири.

Першість у рейтингу найтоксичніших автомобілів з точки зору екологічності салонів отримала модель Mitsubishi Outlander Sport 2011, відома в Росії та країнах СНД як Mitsubishi ASX. Експерти виявили занадто підвищений вміст сполук брому та сурми в конструкції сидінь, деталях центральної консолі, а також в оббивці салону.

Отож рейтинг автомобілів з найекологічнішими салонами виглядає наступним чином: на першому місці опинилася Honda Civic 2012 року випуску, другою стала Toyota Prius 2011, а замикає трійку лідерів Honda CR-Z 2011. За ними розташувалися Nissan cube 2011, Acura RDX 2012 та Acura ZDX 2012ю. Сьоме та восьме місце дісталося Audi S5 2012 та Smart Coupe 2011 року випуску. На дев’ятому місці розташувалася Toyota Venza 2011, а замикає рейтинг Smart Passion 2011.

Машинами з найтоксичнішими салонами, на думку експертів, є, найперше Mitsubishi Outlander Sport 2011. На другому місці цього антирейтингу опинився Chrysler 200 SC 2011, третім став автомобіль Kia Soul 2011. На четвертому місці рейтингу опинився Nissan Versa 2011, за ним розташувався Mazda CX-7 2011. Шостим став Hyundai Accent 2012, на сьомій сходинці Chevy Aveo5 2011. Восьме місце дісталося Kia Sportage 2011 року випуску, дев’ята позиція – у VW Eos 2012, а замикає рейтинг автомобілів з найтоксичнішими салонами MINI Cooper S Clubman 2012.

тюнинг nissan juke

Джерело: http://www.topnews.ru

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.