У Британії пройшов чемпіонат світу з поїдання кропиви Автор: Вікторія · Опубліковано: 17.06.2009 13:18 · Розділ: Цікаві факти

На незвичайне змагання, яке проходило в британському графстві Дорсет, зібралося більше тисячі людей, що виявили бажання подивитися на муки учасників конкурсу.

Змагання проводилося в селі Маршвуд, неподалік від Брідпорту. Він існує вже більше 20 років, з тих пір, як два відвідувачі місцевої лавки посперечалися, хто з'їсть більше жалкого листя. Цього разу в місцевому пабі зібралася рекордна кількість людей, які бажали на власні очі побачити, як 65 учасників червоніють в боротьбі за звання "кропив'яного" чемпіона.

Учасники розповідають, що для того, щоб їсти кропиву, потрібне не тільки терпіння, але і вправність. При цьому, щільно скручене листя рослини, потрібно класти на великі корінні зуби, після чого щонайшвидше пропихати в глотку, уникаючи контакту з ротовою порожниною. Найнеприємніше - коли грудочки розгортаються просто в роті, приносячи масу гострих відчуттів.

В ході чемпіонату учасникам видаються гілочки кропиви завдовжки два фути (60 см). Через годину судді вимірюють довжину обгризених стебел, і чемпіоном стає володар найвищого показника. Оскільки чоловіки та жінки беруть участь в конкурсі окремо, цього року почесне звання чемпіонів розділили житель Дорчестера, Майк Хоббс, якому вдалося з'їсти листки із стебел загальною довжиною 14,4 метра та Мел Ланг, яка трохи відстала від лідера.

Фото взято з сайту strigenov.livejournal.com
Фото взято з сайту strigenov.livejournal.com

"Смак у них неймовірно огидний, а протягом подальших декількох днів все здається яскраво-зеленим, - розповів абсолютний чемпіон кропив'яних змагань, 48-річний Саймон Слі, який свого часу з'їв 22,8 метра стебел кропиви. – Потрібно просто сфокусуватися і підхопити ритм, а також запастися пивом."

Незважаючи на неприємний смак та печіння, кропива вважається дуже корисною рослиною, багатою залізом, калієм, кальцієм та вітамінами.

Впродовж століть листя кропиви використовується англійцями для приготування чаю, пива і, навіть, компотів, тоді як італійці додають кропиву в соус песто. Не менш відомі супи з кропиви. "Це дійсно дивовижна рослина. Її дуже недооцінюють", - додав Слі.

Джерело strigenov.livejournal.com


Інші новини розділу