У Гітлера був син Автор: lesya · Опубліковано: 21.02.2012 12:21 · Розділ: Цікаві факти

Цими днями французька преса опублікувала сенсаційні докази того, що ватажок Третього рейху мав спадкоємця. Позашлюбний син Адольфа Гітлера та юної француженки народився під час Першої світової війни, на якій майбутній фюрер воював добровольцем.

Про своє скандальне походження громадянин Франції Жан-Марі Лоре розповів світові ще в 1981 р., опублікувавши автобіографію під назвою "Твого батька звали Гітлер". Через чотири роки після виходу книги автор помер, і за справу взявся його адвокат Франсуа Гібо, який підтвердив правдивість слів Лоре документами та фотографіями.

Жан-Марі Лоре народився в березні 1918 р. Довший час він нічого не знав про свого батька, і лише на початку 1950-х рр Шарлотта Любжуа, мати хлопця, зізналася синові, що свого часу вона закрутила короткий роман з молодим німецьким солдатом. Саме від цього солдата вона після п'яних посиденьок в один з червневих днів 1917 року й завагітніла.

Шарлотта Любжуа повідомила, що солдат мав прізвище Гітлер. Він влаштувався в мальовничому містечку під Ліллем, де й познайомився з юною француженкою.

"Я зрізала траву разом з іншими жінками, коли ми помітили групу німецьких солдатів по інший бік дороги, - розповіла мати Лоре (це була їхня перша зустріч з Гітлером). - Він робив якісь начерки в альбомі для малювання. Всім було цікаво, що ж він там малював. Мене вибрали для того, щоб підійти до нього". А наступного року народився Жан-Марі.

"У тих нечастих випадках, коли твій батько опинявся поряд зі мною, він любив гуляти за містом. Щоправда, ці прогулянки погано закінчувалися. Натхненний природою, він виголошував довгі промови, сенс яких до мене ніяк не доходив", - зізналася Жану Шарлотта. Більше того, в такі моменти Гітлер навіть не намагався говорити по-французьки, "а просторікував на німецькій, звертаючись до якоїсь уявної аудиторії". Жінка додала: "Навіть якби я знала німецьку, то все одно не змогла б нічого зрозуміти, оскільки була абсолютно далекою від історії Пруссії, Австрії чи Баварії".

І хоча Гітлер не визнавав свого незаконнонародженого сина, він допомагав Шарлотті грошима. Так, адвокат навіть представив офіційні документи вермахту, у яких стверджується, що в період нацистської окупації офіцери німецької армії доставляли француженці конверти з готівкою. А ще на горищі будинку Любжуа вдалося відшукати картини, підписані Адольфом Гітлером, на одній з яких була зображена жінка, надзвичайно схожа на матір Жана-Марі Лоре.

Джерело: http://www.mignews.com/

Інші новини розділу