Секс та чоловіки: до, під час і після Автор: lesya · Опубліковано: 21.02.2012 10:45 · Розділ: Цікаві факти

За словами фахівців, чоловіка в сексі найбільше вражають не принади партнерки, а саме розуміння того факту, що він займається сексом. Отож виходить, що формулу "поганого сексу" вивели явно не представники сильної статі. Адже для них будь-який статевий контакт є справжньою пригодою: найголовніше - взяти у ньому участь.

Чоловікам потрібен тільки секс?.. (фото з сайту lady.tochka.net)
Чоловікам потрібен тільки секс?.. (фото з сайту lady.tochka.net)

Що ж стосується фази, яка настає безпосередньо після статевого акту, то тут ситуація зовсім інша. Виявляється, чоловіки після сексу себе протягом кількох хвилин фактично не контролюють. "Жінки знають цей наш стан. Щоразу в жіночих журналах натикаєшся на критику "цих нетямущих особин", які ігнорують фазу ніжностей після сексу", - зауважує автор статті.

У даному контексті група американських фахівців вирішила провести дослідження, в ході якого вчені намагалися з'ясувати, що для представників обох статей важливіше: прелюдія до сексу, сам сексуальний контакт чи взаємини після статевого акту. В результаті проведених експериментів та опитувань з'ясувалося, що якщо жінки в переважній більшості цінують в сексі прелюдію та ніжність після нього, то жоден чоловік навіть не згадав про те, що відбувалося після акту кохання.

За словами фахівців, та обставина, що чоловік є дуже виснаженим після сексу, зумовлена фізіологічною причиною. Під час статевого акту чоловіки, як правило, задіюють більше м'язів, ніж жінки. А фізичне навантаження у свою чергу призводить до зниження рівня глюкози в крові. Більше того, гормон пролактин, вміст якого підвищується в крові чоловіка після сексу, приводить його в стан, йому в звичній ситуації незнайомий. Це стан повного душевного задоволення, який, щоправда, триває недовго - близько 5 хвилин. Всі ці обставини, за словами спеціалістів, і стають причиною того, що після сексу чоловік насолоджується гармонією з самим собою, на якусь мить забуваючи про партнерку, яка чекає від нього зовсім іншого.

Джерело: http://inopressa.ru/

Інші новини розділу