Розроблено мишку, що здатна працювати в повітрі Автор: Вікторія · Опубліковано: 16.06.2009 21:45 · Розділ: Нові технології

Компанія Hillcrest Labs розробила оригінальний маніпулятор Loop, призначений для управління домашніми кінотеатрами. По-суті, новинка є мишею, що здатна управляти курсором на екрані за допомогою рухів зап'ястя в повітрі, при чому, радіус дії пристрою складає 9,14 м. Така функція забезпечується за рахунок реалізації технології Freespace.

Новинка має ергономічний дизайн, містить всього чотири кнопки та колесо прокрутки. Для використання її з комп'ютером необхідний невеликий приймач з інтерфейсом USB 2.0. Ніяких окремих драйверів встановлювати не потрібно, крім того, забезпечується повна сумісність з комп'ютерами РС або Mac, а також з ігровою консоллю Sony PlayStation 3. Проте, Loop не є ігровим контролером, а призначений для серфінгу в Інтернеті за допомогою вбудованого в PS3 браузера. Розробники також забезпечили підтримку ПЗ KODAK Theatre HD Player та Apple TV.

Пристрій, діаметром 12,19 см, шириною 3 см і масою 139 г, живиться від двох батарей типу АА. Hillcrest Labs Loop вже з’явився в продажу; його ціна становить 99 дол. США.

Джерело webplanet.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.