Характер провокує захворювання Автор: lesya · Опубліковано: 20.02.2012 17:44 · Розділ: Медицина

Виявляється, популярна в народі приказка, ніби "всі хвороби від нервів, та лише сифіліс - від задоволення" має певне наукове підґрунтя. Так, вчені твердять, що близько 70% усіх захворювань формуються насамперед на психологічній основі.

Так, в процесі проведення відповідних досліджень фахівцям вдалося з'ясувати, що у тих людей, які зовні виглядають спокійними, однак насправді позбавлені впевненості у собі та є внутрішньо напруженими, часто виникають запори. Водночас у дітей запори є своєрідним, можливо, прихованим, проявом протесту. У занадто відповідальних осіб частенько розвивається виразка шлунка. Для таких людей властиво брати на себе дуже багато. При цьому вони схильні не помічати реальної віддачі від своїх старань.

Тип характеру провокує різні типи захворювань (фото з obozrevatel.com)
Тип характеру провокує різні типи захворювань (фото з obozrevatel.com)

Ризик виникнення інфаркту підвищується у людей з яскраво вираженими диктаторськими схильностями. Характер таких особистостей частенько є поєднанням жорсткості та сентиментальності. Ці люди можуть бути жорстокими стосовно своїх близьких, страждаючи водночас від нерозуміння з боку оточуючих.

Разом з цим, ризик інфаркту високий і в тих людей, які схильні дуже гостро реагувати як на свої власні, так і на чужі проблеми. У людей з витонченим та нерішучим характером часто спостерігаються захворювання бронхів і легенів. Такі особи схильні заглиблюватися в себе, вони не вміють долати стресові стани, заганяючи весь негатив усередину себе. Саме тому в сім'ях, де спостерігається приховане протистояння на тлі зовнішнього благополуччя, діти нерідко страждають астмою.

Лідери за вдачею, люди, для яких характерний логічний склад розуму, схильні до захворювань нирок. Ці особи схильні придушувати свої емоції, розум у них переважає над почуттями. Хронічні головні болі часто переслідують сильних духом людей, які люблять приймати рішення не тільки за себе, а й за інших, часто вирішуючи чужі проблеми.

Джерело: http://e-news.com.ua

Інші новини розділу