Які чоловіки подобаються жінкам? Автор: lesya · Опубліковано: 16.02.2012 15:26 · Розділ: Цікаві факти

Нещодавно вчені з’ясували цікавий факт: виявляється, що жінок, на противагу всім міфам та легендам про незрівнянних мачо, більше приваблюють чоловіки із золотистим забарвленням шкіри.

Мачо перестали подобатися жінкам
Мачо перестали подобатися жінкам

Результати відповідного дослідження опублікували журналісти британського видання The Daily Mail. А самі експерименти проводили співробітники факультету психології Ноттінгемського Університету в Малайзії. Вчені, опираючись на отримані результати, переконані, що жінки вважають чоловіків зі здоровою шкірою із золотистим відтінком, набагато привабливішими, ніж чоловіків з мужніми рисами обличчя.

В рамках дослідження вчені скористалися фотографіями 75 чоловіків, на яких було зображено 34 представники європеоїдної раси та 41 африканець. Ці фото й продемонстрували учасницям дослідження. І з'ясувалося, що найбільш привабливими жінки визнали тих чоловіків, у яких обличчя золотилося легким загаром.

Для визначення «золотистості» шкіри доктор Йен Стівен, керівник дослідження, спеціально розробив комп'ютерну програму, яка дозволяла ранжирувати знімки відповідно до отриманої оцінки.

Спеціаліст пояснює, що вибір жінок у даному випадку нітрохи не випадковий: як відомо, колір шкіри може розповісти про стан здоров'я потенційного сексуального партнера, можливого батька майбутніх дітей. Відтінок шкірного покриву визначається пігментом антиоксиданта каротеноїда, який, у свою чергу, свідчить про достатню кількість овочів та фруктів в раціоні чоловіка. Наявність цього антиоксиданта свідчить також про високий імунітет та хороший стан репродуктивної системи.

Тому, зваживши на результати роботи, Доктор Стівен твердить, що здоровий раціон, який неодмінно включає овочі та фрукти, та багаторазове харчування є речами набагато кориснішими з точки зору зовнішнього вигляду шкірних покривів, ніж, приміром, штучний загар, отриманий в солярії. Тому психолог нагадує, що найкращий та найдієвіший спосіб привернути увагу жінки - це бути здоровим та міцним, випромінюючи силу та мужність.

Джерело: http://www.newsru.co.il/

Інші новини розділу