Шкарпетки, які стануть альтернативою взуття Автор: lesya · Опубліковано: 16.02.2012 13:22 · Розділ: Нові технології

Віднедавна у всіх любителів ходити босоніж з’явилася чудова можливість пристосувати свої уподобання до умов навколишнього середовища. Так, цими днями швейцарські спеціалісти представили світові свій винахід – шкарпетки, які стануть альтернативою взуття.

За словами творців виробу, фахівців компанії Swiss Barefoot Company, ці шкарпетки призначені для людей, які понад усе люблять ходити босоніж, боячись при цьому піймати інфекцію чи поранити ноги.

«Швейцарська захисна шкарпетка» (Swiss Protection Sock - SPS) виготовлена з особливого трикотажу: 50% - келар, з якого виготовляють броніжилети, 32% - поліестер, 8% - спандекс, 10% - бавовна. Підошва цієї шкарпетки виготовлена з полівінілхлориду.

До речі, незмінні природні кольори матеріалів, з яких виготовлено виріб, жорстко контролюють зовнішній вигляд шкарпеток - сіре забарвлення замінити на якесь інше – яскравіше – неможливо.

Гострі камені, всілякі черепашки, бите скло чи, приміром, гілки на лісових доріжках - все це анітрохи не загрожує тому, хто носить Swiss Protection Sock. Шкарпетки також не пропускають пісок, однак з водою все по-іншому. Якщо ж ви більше ходите по заасфальтованих дорогах, то ваші шкарпетки можуть швидше знищитися.

За словами швейцарських винахідників, SPS, як ніщо інше забезпечує «абсолютне відчуття ходіння босоніж у поєднанні з повною безпекою ніг».

Та разом з тим, за словами спеціалістів Swiss Barefoot Company, Swiss Protection Sock - це не взуття в традиційному розумінні цього слова, але серйозний його конкурент. Тому незвичайні шкарпетки потребують того, щоб до них звикнути. Ціна за пару таких шкарпеток залежить насамперед від розміру. Найдешевша модель коштує 55 євро.

У цих шкарпетках можна ходити без взутя
У цих шкарпетках можна ходити без взутя

До речі, декілька років тому італійці створили щось схоже – взуття FiveFingers. Це була не шкарпетка, а своєрідна гумова рукавичка для ніг. Створювалося це взуття як «друга шкіра», яка б могла забезпечити «морським вовкам» та любителям водних видів спорту стійкість, приміром, на слизькій палубі корабля чи на дошці, не позбавляючи їх водночас спритності босої людини та захищаючи ноги від різних небезпек на кшталт гострих каменів на дні. І лише згодом виявилося, що взуття FiveFingers стимулює та тренує м'язи ніг, допомагаючи утримувати рівновагу та покращуючи спритність і швидкість рухів. При цьому вини покращують рівень загального здоров'я ніг та ходу, допомагають випрямити хребет, знижуючи болі в попереку.

Джерело: http://www.membrana.ru

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.