Уітні Х'юстон померла від суміші алкоголю та ліків Автор: lesya · Опубліковано: 16.02.2012 11:19 · Розділ: Музика

Знаменита американська співачка Уітні Х'юстон розпрощалася з життям в результаті прийому "коктейлю" з алкоголю та ліків, а не внаслідок того, що захлиснулася у ванні. Про це повідомили рідним та близьким співачки представники поліції лос-анджелеського району Беверлі-Хіллз.

У поліції підкреслили, що ліки, які вживала Х’юстон, були аналогічні тим препаратам, які призначалися Майклу Джексону.

Поліція приховує дані, отримані в номері співачки
Поліція приховує дані, отримані в номері співачки

Наприкінці минулого тижня фахівці зробили розтин тіла Х'юстон. На ньому не виявили слідів ударів, інших травм чи ран, зауважив Ед Вінтер. Однак патологоанатоми повинні ознайомитися ще з результатами токсикологічної експертизи, на яку зазвичай іде близько 4-6 тижнів.

Отож поки що представники поліції Беверлі-Хіллз розглядають варіанти ненасильницької смерті співачки. Вони вважають, що Х'юстон померла ще до того, як з головою занурилася в воду. І хоча патологоанатоми виявили в легенях Уітні воду, її обсяг був занадто малим для того, щоб впевнитися, що знаменитість захлиснулася, втративши свідомість чи заснувши. Всі дрібниці вказують на те, що Уітні померла ще до занурення під воду.

Однак поліція досі приховує результати слідчих дізнань, проведених в номері готелю "Беверлі-Хілтон", де й сталася трагедія. Відомо лише, що в ніч з п'ятниці на суботу співачка вживала спиртне у великих кількостях. У номері готелю Х’юстон фахівці виявили шість баночок з антидепресантом Xanax, який у поєднанні з алкоголем діє як седативний засіб, викликаючи, приміром, підвищену сонливість чи навіть втрату свідомості. Якщо ж до цього коктейлю додати інші ліки, то може настати смерть.

Бездиханне тіло співачки виявила її тітка Мері Джонс. Вона занесла в номер зірки підготоване на вечір вбрання, і на якихось півгодини покинула номер. Незабаром повернувшись, жінка зауважила, що племінниця так і не покидала ванни. Заглянувши туди, вона побачила Уітні. До речі, саме Мері Джонс витягла Х'юстон з ванни, спробувавши повернути племінницю до життя за допомогою штучного дихання.

За окремими даними, організацією перевезення тіла доньки з Лос-Анджелеса (штат Каліфорнія) в Атланту (штат Джорджія) займається мати співачки.

Знаменита Уітні Хьюстон якихось кілька годин не дожила до музичного марафону напередодні 54-ої церемонії вручення премії Grammy. Організатори церемонії повважали за потрібне присвятити захід легендарній співачці.

Джерело: http://www.newsru.com

Інші новини розділу