Незабаром з'явиться найшвидший у світі ліфт Автор: lesya · Опубліковано: 13.02.2012 23:58 · Розділ: Нові технології

Цими днями представники компанії Mitsubishi Electric Corporation повідомили, що вже найближчим часом представлять світові кілька нових технологій, які дозволять створити найшвидший ліфт у світі. Повідомляється також, що перший такий ліфт, який рухатиметься зі швидкістю 60 км/год, обладнають в хмарочосі Shanghai Tower. Розташовується будівля висотою 623 метри в Шанхаї, а завершення будівництва споруди заплановане на 2014 рік. Далі, за словами представників компанії Mitsubishi, технології роповсюджуватимуть для використання в інших висотних будівлях в цілому світі. Поштовхом до створення такого ліфта стало те, що у зв’язку із неухильним зростанням висоти сучасних будівель люди повинні отримати можливість швидко добиратися до місця роботи чи свого помешкання.

Ліфт рухатиметься зі швидкістю 60км/год
Ліфт рухатиметься зі швидкістю 60км/год

За словами фахівців компанії, швидкісні ліфти працюватимуть на основі нових магнітних двигунів. Ці двигуни, окрім високої енергоефективності, дозволять значно знизити вібрацію та шуми. В кабінах нових швидкісних ліфтів встановлюватиметься спеціальна система контролю тиску повітря, яка компенсовуватиме зміни атмосферного тиску в умовах різкої зміни висоти. На додачу кабіни нових ліфтів обладнають сучасними системами звукоізоляції. А зовні на кабіни ліфтів наноситимуть спеціальне аеродинамічне покриття, призначене для зниження опору повітря, знижуючи при цьому рівень шуму.

Окрім того, в нових системах надшвидких ліфтів суттєво підвищать рівень безпеки. В якості основного конструкційного матеріалу при виробництві ліфтів фахівці використовуватимуть різну кераміку та композитні матеріали, які характеризуються високою опірністю різного роду механічним навантаженням, в тім числі ударам, високій температурі та тертю. Окрім того, кабіни ліфтів обладнають масляними гідравлічними амортизаторами, які згладжуватимуть та пом’якшуватимуть ривки та коливання, що неминуче виникають під час руху механізму.

Джерело: http://www.dailytechinfo.org

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.