Британця оштрафували за впалу банкноту Автор: Вікторія · Опубліковано: 17.06.2009 12:18 · Розділ: Життя

Британця, Стюарта Сміта оштрафували на 50 фунтів стерлінгів за те, що він впустив 10-фунтову банкноту і цінник, коли виходив з добродійного магазину. Поліцейські, які вручили йому штрафну квитанцію, підняли банкноту і цінник, а коли Сміт їм подякував, пояснили, що він засмічує територію. Сам Сміт говорить, що купив в магазині футболку за 3 фунти стерлінгів, при цьому розміняв 20 фунтів. Дрібні гроші він поклав в нагрудну кишеню, а десять фунтів хотів покласти в задню, але, ймовірно, вони випали.

Сміт хворий на артрит і через свою хворобу не може працювати, а живе він на пенсійну допомогу розміром 98 фунтів, що виплачується двічі на місяць. Штраф, який становить четверту частину щомісячного доходу чоловіка, потрібно сплатити протягом 14 днів. Потерпілий вже звернувся до свого адвоката.

У поліції стверджують, що Сміт розкидав якісь "папери" і випадково викинув банкноту. Коли до нього звернулися, він забрав десять фунтів і продовжив своє заняття. Після цього йому вручили повідомлення про штраф.

Джерело dailymail.co.uk


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.