Стів Джобс - брехун і наркоман? Автор: lesya · Опубліковано: 13.02.2012 21:56 · Розділ: Події у світі

Нещодавно ФБР опублікувало частину свого архіву, у якій ідеться про Стіва Джобса (Steve Jobs), знаменитого засновника не менш знаменитої компанії Apple. Оприлюднені документи ставлять під сумнів порядність, чесність та моральність засновника Apple.

Опубліковані документи датуються 1991 роком – саме в цей період тодішній президент США Джордж Буш старший (George HW Bush) розглядав питання участі Джобса в роботі уряду. У них згадується той факт, що у 1985 році Джобса переслідували шантажисти, які погрожували йому вибухом бомби. Більше того, в документі стверджується, ніби Стів Джобс став послідовником буддизму та почав вживати наркотики. Документи, які розвінчують образ безгрішного Стіва Джобса, були опубліковані на сайті ФБР минулого тижня у відповідності з законами про свободу інформації.

У досьє, написаному представниками ФБР, говориться: «Декілька людей поставили під сумнів чесність та порядність містера Джобса, стверджуючи, що він схильний маніпулювати правдою та спотворювати дійсність для досягнення своїх цілей».

Більше того, колишній діловий партнер звинуватив Джобса в тому, що той не дав йому можливості отримати належний йому пакет акцій, охарактеризувавши водночас Джобса як «чесну людину, яка заслуговує на довіру, та моральний світ якої, тим не менше, викликає сумніви».

За даними інших джерел ФБР, з Джобсом було важко працювати. В документі стверджується, що у засновника Apple був вибуховий характер. Втім, всі дані, описані в файлах ФБР, так і не змогли зупинити президента Буша, який запросив Джобса стати неоплачуваним консультантом з питань експортної політики країни. Імена інтерв'юерів було змінено, тому не відомо, хто саме так негативно охарактеризував Джобса два десятка років тому.

Нагадаємо також, що Стів Джобс заснував компанію Apple Computer у 1976 році разом зі своїм другом дитинства Стівом Возняком (Steve Wozniak). Саме він є розробником першого в світі персонального комп'ютера Apple II. У 1985 році Джобс через розбіжність поглядів з радою директорів покинув лави Apple, однак у 1997 році він повернувся, ставши в 2000 генеральним директором компанії. 5 жовтня 2011 Стіва Джобса не стало.

Джерело: http://www.vokrugsveta.ru

Інші новини розділу