Німці хочуть легалізувати марихуану та поговорити про іслам Автор: lesya · Опубліковано: 13.02.2012 19:41 · Розділ: Політика

Нещодавно канцлер Німеччини Ангела Меркель (Angela Merkel) відкрила в Інтернеті дискусійний форум під назвою «Діалог про майбутнє Німеччини». На сторінках сайту користувачі мають можливість залишити свої пропозиції щодо розвитку країни на найближчі 10 років.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель (фото з сайту lenta.ru)
Канцлер Німеччини Ангела Меркель (фото з сайту lenta.ru)

В центрі Інтернет-дискусій відвідувачів сайту dialog-ueber-deutschland.de три основні питання: «Як ми хочемо жити разом?», «За рахунок чого ми хочемо жити?» та «Як ми хочемо вчитися?». Висловлювання громадян приймаються до 15 квітня. Автори 10 найпопулярніших пропозицій зустрінуться з Меркель у серпні. Окрім того, запрошення на зустріч з канцлером отримають також автори 10 найкращих, на думку експертів, пропозицій.

Натяк, який містився в першому питанні - «Як ми хочемо жити разом?», - народ зрозумів майже одразу, розгорнувши «відкриту дискусію про іслам». Окрім того, до десяти найпопулярніших пропозицій потрапили родинні «дискусії про іслам», заклики якомога сильніше «зміцнити німецьку ідентичність» та заборонити «забій худоби за нормами халаль».

Окрім дискусій про іслам, населення Німеччини цікавиться питанням легалізації продажу марихуани. Нагадаємо, що якихось декілька місяців тому Ангела Меркель уже відповідала на питання про легалізацію м'яких наркотиків, висловившись категорично проти такої пропозиції. Та, очевидно, у цього питання доволі потужне підґрунтя, раз воно знову опинилося на вершині рейтингу.

Стосовно запитання канцлера «За рахунок чого ми хочемо жити?», більшість відвідувачів сайту проголосувала за пропозицію ввести «базовий дохід», який, на відміну від допомоги безробітнім, буде гарантований всім. Окрім того, до десяти найпопулярніших пропозицій увійшов заклик створити нові робочі місця за рахунок легалізації тієї ж марихуани.

Запитання «Як ми хочемо вчитися?» німців майже не зацікавило (що їм нудна наука у порівнянні з мусульманським питанням та можливою легалізацією марихуани!), тому на даний час навіть найпопулярніші пропозиції не набрали більше півтори тисячі голосів. Серед найексцентричніших - розширити в державних їдальнях меню вегетаріанських страв, офіційно зробивши один день на тиждень вегетаріанським. Щоправда, залишається незрозумілим, яке відношення має ця пропозиція до поставленого Меркель запитання - «Як ми хочемо вчитися?», та, мабуть, інші рубрики підходили ще менше.

Зрозуміло, що поява сайту «Діалог про майбутнє Німеччини» сприйнялася опозицією вкрай негативно. За словами політиків, Меркель просто-на-просто за рахунок державних коштів розпочала передвиборну кампанію. Та поки що важко зрозуміти, яку користь принесе канцлеру дискусійний форум та тим більше публічна зустріч з прихильниками легалізації марихуани та любителями поговорити про іслам.

Джерело: http://www.rtkorr.com

Інші новини розділу

 • Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777

  Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777 · Марина Левицкая · 16.06.2016 17:21

  Світові ЗМІ продовжують писати про хід розслідування катастрофи літака Boeing-777, який був збитий ще два роки тому в липні. Нові знахідки, виявлені на місці трагедії, дозволяють експертам по-новому поглянути на причини цієї масштабної авіакатастрофи.


 • Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера

  Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера · lesya · 13.10.2015 23:42

  У цивілізованих країнах світу недобросовісних політиків кидають до в’язниці або ж просто звільняють з посади, чим частенько вони користають. Інша річ Гватемала – в цій країні навряд чи є багато охочих здобути владу. Цими днями моторошна історія сталася у місті Консепсьон, що знаходиться на заході країни. Місцеві мешканці запідозрили мера населеного пункту у злочині, і вирішили влаштувати самосуд. В результаті побитий і обпалений Базиліо Хуракана помер.


 • Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію

  Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію · lesya · 21.09.2015 22:30

  Королева Єлизавета ІІ вже давно викликає повагу і захват у британців. А тепер, коли настала ювілейна дата з початку її правління, і королеву визнали персоною, яка найдовше протрималася на троні, про Єлизавету ІІ заговорили з новою силою. Саме вона, вважають історики, без сторонньої допомоги змогла врятувати у Британії монархію.


 • Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями

  Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями · lesya · 07.09.2015 17:40

  Про ті поневіряння, які довелося пережити єврейському народу в роки Другої світової війни, відомо багато, але не все. Їх переслідували, масово розстрілювали, вбивали в газових камерах, мучили в концентраційних таборах. Та виявляється, є люди, яких ще й зараз точнісінько так само переслідують. І не у віддалених країнах Африки чи в мусульманському світі, закони якого нам незрозумілі, а тут, у нас, у розвиненій і вільній Європі, а точніше, у Норвегії. Недавно один норвезький політик заявив, що є категорія населення, яку переслідують так, як свого часу переслідували євреїв.


 • В Барака Обами розгледіли риси психопатії

  В Барака Обами розгледіли риси психопатії · lesya · 06.08.2015 16:00

  Недавно один американський журналіст вирішив порозмислити над тим, чи нема, бува, в американського президента якихось психічних відхилень. Проаналізувавши кілька публічних виступів Барака, а також деякі його звички, колумніст видання The American Thinker дійшов висновку, що в американського лідера присутні ознаки всіх трьох психологічних відхилень, що належать до так званої Темної тріади. У Барака Обами, на думку автора статті, є і нарцисизм, і макіавеллізм і психопатія.