Карла Бруні стане робітницею птахофабрики Автор: lesya · Опубліковано: 13.02.2012 16:55 · Розділ: Події у світі

Стало відомо, що вже найближчим часом у Франції з'явиться пам'ятник Карли Бруні в образі робітниці птахофабрики.

Так, цими днями мер паризького передмістя Ножан-сюр-Марн Жак Мартен замовив статую дружини президента Франції Ніколя Саркозі, колишньої фотомоделі Карли Бруні. За словами мера, статуя покликана увіковічнити образ італійських жінок, які працювали на місцевій птахофабриці. Однак лише недавно стало відомо про те, що позувати для статуї буде дружина президента.

Також повідомляється, що вартість скульптури коштуватиме 82 000 євро, а половину цієї суми перерахують з бюджету.

За словами представників Бруні, та й справді позувала для скульптора на ім’я Елізабет Сібо. Однак вона й уявити не могла, що її участь у проекті стане надбанням громадськості.

За словами прес-секретаря дружини президента, версія про те, ніби навколо колишньої моделі формується культ особистості, - звичайнісінька вигадка. "Карла – це не Жанна д'Арк і не Шарль де Голль, - твердить він. - Вона - колишня модель, яка й сьогодні отримує купу пропозицій, пов'язаних з мистецтвом".

За даними The Guardian, мер Жак Мартен, ініціатор проекту, на сьогоднішній день є членом партії президента Ніколя Саркозі - Союзу за народний рух. Зрозуміло, що така ідея викликала нерозуміння з боку частини французької громадськості, а зокрема з боку опонентів мера: приміром, соціалісти вже виступили із засудженням цього проекту. На їхню думку, вже саме зображення "надзвичайно багатої жінки" в образі бідної італійки є по суті своїй образливим.

За окремими даними, члени міської ради Ножан-сюр-Марн прийняли рішення на підтримку проекту, не знаючи, що статуя створюватиметься за подобою першої леді.

Нагадаємо також, що 19 жовтня минулого року Карла Бруні народила дівчинку. Президент Франції дізнався про цю подію, перебуваючи у Франкфурті, де разом з канцлером Німеччини Ангелою Меркель обговорював питання порятунку Єврозони. Таким чином, Саркозі став першим президентом Франції, у якого народилася дитина під час виконання обов'язків глави республіки.

Джерело: http://korrespondent.net

Інші новини розділу